מכבי ת"א מנסה להחתים את אלכסנדר פשיץ'

הצהובים במאמצים לפני תום מועד הרישום. מו"מ עם ונאנסיו

תומר לוי
תומר לוי  03.10.20 - 21:52
תחילת כתבה

מכבי תל אביב עושה מאמצים גדולים כדי להחתים את אלכסנדר פשיץ' לפני תום מועד הרישום לליגה האירופית ב-6 באוקטובר. החלוץ הסרבי ששייך לאל איתיחאד מערב הסעודית לא נמצא בתוכניות של המועדון, עף אף שהוא מחזיק בחוזה לעונה נוספת.

הצהובים ביקשו אישור כניסה לארץ עבורו השחקן, וכמו כן עבור אלכסנדר פריוביץ' שעל מועמדותו פורסם לראשונה בערוץ הספורט. הראשון זוכה לעדיפות על פני השני בשל העובדה שהוא יהפוך בקרוב לשחקן חופשי.

פשיץ' בן ה-28 עבר בתחנות רבות במהלך הקריירה שלו, כולל טולוז הצרפתית, אטאלנטה האיטלקית והכוכב האדום, ממנה נמכר לאל איתיחאד תמורת 4.2 מיליון יורו ב-2018. בעונה החולפת הוא הושאל לסיאול מדרום קוריאה במדיה כבש 10 שערים ב-24 הופעות.

בנוסף, הצהובים במשא ומתן עם פדריקו ונאנסיו, בלם בן 27 מגימראייש מהליגה הפורטוגלית הבכירה. ונאנסיו ערך 26 הופעות בכל המסגרות בעונה החולפת, כולל בשלב הבתים של הליגה האירופית.

בנושא אחר, שחקני וצוות מכבי תל אביב ערכו בשעות אחר הצהריים (שבת) בדיקות קורונה כשהיום ומחר שחקני הקבוצה יהיו בחופש. השחקנים שסיימו את תקופת הבידוד בהתאם להנחיות משרד הבריאות, ישובו לאימוני כושר הדרגתיים.

כל שחקני הצהובים הגיעו לעשות את הבדיקה חוץ מדן ביטון וטל בן חיים החיוביים. מי אלה שסיימו את תקופת הבידוד? דן גלזר, דור פרץ, יונתן כהן, אנריק סאבוריט, ניק בלקמן ואבי ריקן. אדוארדו גררו ואופיר דוידזאדה עדיין לא סיימו את הבידוד, אך הגיעו להיבדק.