הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אבו יונס: "ניסו אביטן יכול לשחזר את ההצלחה מחדרה"

יו"ר בני סכנין אופטימי לגבי המאמן החדש. כארם ארשיד עדיין על הפרק

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  19.10.20 - 08:16

בני סכנין מינתה אתמול (ראשון) את ניסו אביטן כמחליפו של אלדד שביט. המאמן חתם לעונה אחת והוא צפוי להרוויח כ-250 אלף ש"ח עד תום 2020/21. המאמן, שמתגורר בדרום הארץ (עומר), יעבור לכרמיאל ויקבל גם רכב מהקבוצה. היום יעביר אביטן את אימון הבכורה שלו ויכיר את השחקנים. גם חברי ההנהלה צפויים להגיע על מנת לשוחח עם השחקנים.

יו"ר המועדון, מוחמד אבו יונס, אמר לערוץ הספורט: "ניסו אביטן הוא מאמן ראוי שרשם הצלחה בליגת העל ויכול לשחזר את ההצלחה בחדרה. ניתן לו את הכלים להצליח וכולנו נרתמים ומאוחדים". אגב, הראל סלע, ששימש כעוזר המאמן של אלדד שביט והודיע על עזיבה יחד עם המאמן, ישמש כעוזרו של אביטן. השניים שיתפו פעולה בהצלחה בחדרה.

אביטן קיבל מההנהלה הבטחה לרכש והמועדון ינחית קשר אחורי זר במקום אלן אנג'י. סבסטיאן ולסקס ירשום היום אימון בכורה לאחר שסיכם את תנאיו, אך טרם חתם. הקולומביאני צייץ: "עבדתי קשה מאוד עבור ההזדמנות הזאת. עכשיו הזמן של הקבוצה החדשה שלי". הרכש האחרון הוא הזר הרביעי של סכנין.

כמו כן, חלוץ הפועל רעננה כארם ארשיד עדיין על הפרק. במועדון כבר כמעט והגיעו עמו לסיכום, אך לבסוף הוא נשאר בקבוצה מהליגה הלאומית. אביטן אימן אותו ברעננה ולא מן הנמנע שהצדדים ייכנסו למו"מ.