יהב גורפינקל מתרחק מהפועל חיפה

מכבי חיפה מסרבת להשאילו. בקבוצה יבצעו שוב בדיקות קורונה

גיל לוין
גיל לוין  20.10.20 - 07:59
תחילת כתבה

להפועל חיפה יש לא מעט דאגות על הראש בימים האחרונים. אם לא די בהידבקותו של שניר טליאס בקורונה, והחשש באשר לפציעתו של קייס גאנם שיעבור היום (שלישי) בדיקת MRI, גם גזרת הרכש מטרידה את ההנהלה, ועושה רושם שיהב גורפינקל מתרחק מהקבוצה.

בשבועות האחרונים האדומים מהכרמל עקבו אחר המגן השמאלי של מכבי חיפה, שמעמדו נפגע בעקבות הגעתו של טאלב טוואטחה וחיים סילבס כבר החל לגשש בניסיון לצרפו, אך נתקל במכשול: השחקן בן ה-22 מסיים את חוזהו בסוף העונה ומעוניין להפוך לשחקן חופשי, ולכן מסרב לחתום על חוזה חדש אצל הירוקים. מנגד, בסגנית האלופה לא מוכנים להשאיל את השחקן אם לא יאריך את חוזהו, והמשמעות היא שסילבס יאלץ לחפש שחקן אחר לעמדה.

כמו כן, הקורונה ממשיכה לשבש את תכניות הקבוצה, שקיוותה קיים מחנה אימון בימים אלה. עם זאת, לאור הידבקותו של טליאס בנגיף, היא תלויה באוויר. עוד באותו היום בו אובחן השחקן כחיובי, ערכו במועדון בדיקות לכלל אנשי הצוות המקצועי והשחקנים, שכולן יצאו שליליות. אך לאור החשש כי לא חלף מספיק זמן משלבי הדגירה, יערכו היום במועדון בדיקה נוספת. אם התשובות יתבררו כולן כשליליות פעם נוספת, יואב כץ לא יוותר על מחנה האימון.