תמשיך לחכות: הבכורה של מתאוסיניו תידחה

קשר בית"ר סובל ממתיחה ולא ישחק. פרדו יפתח מול חדרה?

תומר לוי
תומר לוי  02.11.20 - 08:49
תחילת כתבה

קשר הרכש הברזילאי של בית"ר ירושלים, מתאוסיניו, עורר לא מעט ציפיות עם הגעתו ארצה. במועדון קיוו לשלב את השחקן הצעיר כבר במשחק ביום רביעי מול הפועל חדרה, אבל ככל הנראה, זה יצטרך לחכות: מתאוסיניו סובל ממתיחה בשריר הירך האחורי, וכנראה גם עומס באימונים עשוי לחולל יותר נזק מתועלת.

המשמעות: בית"ר תיאלץ לדחות את שיתופו במספר שבועות, ובינתיים הוא צפוי לעבור בדיקות על מנת לאבחן את מצבו. בבירה אמרו באשר לעניין: "הוא לא התאמן תקופה ארוכה, נצטרך להכניס אותו לאט לאט לעניינים".

כאמור, ברביעי הקרוב הירושלמים ישלימו את משחקם מול הפועל חדרה מהמחזור השני, שנדחה עקב ההדבקה ההמונית בקורונה אצל הקבוצה מהשרון. סלובודאן דראפיץ' ושי ברדה מתכננים רוטציה רחבה לקראת המשחק, כאשר עידן ורד וסנטיאגו אוקאמפוס, שעלו כמחליפים בשבת מול הפועל ת"א, עשויים לפתוח.

שחקן נוסף שייתכן ויקבל הזדמנות הוא עוזיאל פרדו - חלוץ בן 21, בוגר מחלקת הנוער של המועדון, שבעונה שעברה הושאל להפועל אשקלון מהלאומית וכבש במדיה תשעה שערים. פרדו חתם בקיץ על חוזה לשלוש שנים בבית"ר, ונחשב להבטחה גדולה בגילאים הצעירים.

במקביל, בבית"ר עדיין מודאגים ממצבו של גלאופילו האסלביינק. החלוץ ההולנדי, שנפצע במשחק האימון מול כפר שלם, סובל מדימום פנימי באיזור הכבד ואושפז בבית חולים. כפי שכבר ציינו, ההחלמה של האסלביינק תהיה ארוכה מן המצופה, וכרגע עדיין אין תאריך או מועד בו יחזור לפעילות.

ולצד כל אלה, נמשכות השיחות עם דן איינבינדר ודיוגו ורדסקה על עזיבה, ונכון לעכשיו עדיין אין הסכמות. ההצעה שהגישו לבלם הפורטוגלי, לשלם לו את כל המשכורות עד חודש ינואר בתמורה לעזיבה, נדחתה.

באשר לאיינבינדר, במועדון עשויים להגיע לבוררות עם השחקן, במידה ולא יעזוב עד סגירת חלון ההעברות ביום חמישי. בכל מקרה, שניהם לא יהיו בתכניות המקצועיות של הקבוצה, גם אם יישארו רשומים בקבוצה עד חלון ההעברות החורפי.