הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

חסרה אבל אופטימית: סכנין מתכוננת למכבי

6 שחקנים בחוץ? אביטן מאמין: "אפשר לתת פייט לאלופה"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  08.11.20 - 11:03

בני סכנין תארח הערב (ראשון) את מכבי תל אביב ולניסו אביטן יש רשימת חיסורים ארוכה במיוחד. סבסטיאן ולסקז לא התאמן לאחר שקרע את שריר הירך האחורי, ומצטרף לרשימת הפצועים הארוכה: מחמוד קנדיל, עלי עותמאן, סארי פלאח, בהג'את בשיר ועלי אבו ריא. בנוסף, עטאא ג'אבר מורחק.

דניאל טוויזר ומוטי מלכה צפויים לפתוח ב-11 של אביטן הערב. נייג'ל האסלביינק יתלבש לראשונה והוא עשוי להשתלב במחצית השנייה בהתאם לתוצאה.

במועדון התרגשו מהמחווה של מאות אוהדי הקבוצה שהגיעו למתחם האימונים, עודדו את השחקנים, הדליקו אבוקות וחזיזים ויצרו אווירה מחשמלת. בהנהלה העבירו מסר לקהל שלא להגיע למשחק הערב ולא ליצור עימות עם מנהלת הליגה.

לקראת המשחק, יו"ר בני סכנין, מוחמד אבו יונס שוחח עם השחקנים: "ראיתי את ההשקעה שלכם נגד הפועל באר שבע, את הרצון. תהיו מפוקסים נגד מכבי תל אביב. אני רוצה להתחיל את המשחק ב-11 שחקנים ולסיים אותו ב-11 שחקנים". תזכורת לאדום שספג ג'אבר בשבוע שעבר.

ניסו אביטן התייחס להכנות: "במשחק (ב"ש) החזרנו את הבטחון לעצמנו, היה לי חשוב לגרום לשחקנים להאמין שאנחנו קבוצה טובה. יצאנו עם תחושת החמצה כי לספוג שער בדקות האחרונות זה באמת מאכזב, יצאנו עם תחושת שאנחנו שווים ליגת העל ויכולים לעשות דברים יפים".

על היריבה הערב אמר: "מכבי תל אביב הוא מועדון פאר בכדורגל שלנו, הם נקלעו לסיטואציה שבה הם חייבים ניצחון. באותה נשימה אנחנו מתרכזים בעצמנו וצריכים לייצר המשכיות שמבחינתי זה להמשיך ולצבור נקודות ולהראות טוב על המגרש. יש לי בטחון ואמונה שאנחנו יכולים לתת פייט למכבי תל אביב".

ההרכב המשוער: ראמי חמאדה; מוחמד עותמאן, מארון גנטוס, אוסבלדו הנריקס, חגי גולדנברג, איקוום אוטין; איהאב גנאיים, דניאל טוויזר, מוטי ברשצקי; מוטי מלכה ואוסמה חלאיילה.