סוכנו של אופואדו: "הוא חתם באשדוד ללא ידיעתי"

הפרשה מסתעפת? אחרי שהחלוץ חתם בישראל ועזב במפתיע, לערוץ הספורט נודע: גם הסוכן לא ידע מההעברה, והוא שוקל לתבוע את הניגרי. וגם: ההצעה שערערה את הכל

גיל לוין
גיל לוין  12.11.20 - 15:32
תחילת כתבה

התפתחות נוספת בפרשת צ'יקו אופואדו: אחרי מ.ס. אשדוד, גם סוכנו הזר של הניגרי עשוי להגיש תביעה נגדו כשלערוץ הספורט נודע כי אופואדו הסתיר ממנו את הגעתו לישראל. על פי גירסת הסוכן, הוא שוחח עם אנשי אשדוד על ההצעה ימים ספורים לפני שהגיע לארץ והבין שהפערים גדולים.

"דרשנו תחילה 600 אלף יורו, אשדוד אמרו שזה לא סכום שיוכלו לעמוד בו וביקשו הנחה משמעותית של בערך 50 אחוזים. צ'יקו לא הסכים והמהלך לא יצא לפועל. בדיעבד גיליתי שהוא נסע מאחורי גבי וחתם מולם על ההסכם", סיפר הסוכן לערוץ הספורט.

השחקן המשיך לקבל באותו הזמן הצעות מסוכנו מהליגה הטורקית שערערו אותו. אך משנודע לסוכנו כי הוא פעל מאחורי גבו יש נתק בין הצדדים.

כזכור, הסאגה החלה כאשר החלוץ הניגרי, ששיחק בשנתיים האחרונות במכבי תל אביב, נחת בישראל לפני יומיים על מנת לחתום במ.ס. אשדוד. אתמול, הוא הפתיע את כולם כשעזב לטובת "הצעות אחרות שקיבל". אגב, צ'יקו אופואדו יצר קשר עם כדורגלנה הניגרי של הפועל רעננה, בנג'מין קוקו, שהגיע לאשדוד והסיע את החלוץ לשדה התעופה. היום מתברר, כי ככל הנראה לפרשה הזאת יש רבדים נוספים, והיא תישאר איתנו עוד לא מעט זמן.