באשדוד חגגו: "יש קבוצה לפלייאוף העליון"

בן שמעון ניסה לצנן את ההתלהבות. יחזקאל מכוון לנבחרת

גיל לוין
גיל לוין  22.11.20 - 10:15
תחילת כתבה

מ.ס אשדוד ממשיכה ביכולת הטובה ורשמה אמש (שבת) ניצחון חשוב במיוחד עם 0:2 על הפועל באר שבע באצטדיון הי"א. מעבר לנקודות החשובות, הניצחון תרם בעיקר לביטחון: "הפועל ב"ש היו חלשים והיינו יכולים לכבוש פי שתיים יותר. יש לנו קבוצה לפלייאוף עליון", אמרו שחקנים. החגיגות היו גדולות בחדר ההלבשה, ורן בן שמעון, שלא כהרגלו, שוחח עם השחקנים בסיום והחמיא להם על המשחק הטוב.

"זה ניצחון יפה מאוד, מכובד, חזק וטוב, עם הרבה מאוד השקעה של שחקנים שגורמים לי עוד יותר להאמין בהם", אמר המאמן. "אני ממש מחכה לראות מה נראה מהקבוצה הזאת ביום שנצליח לייצר שתי מחציות טובות ולא רק אחת. זאת תקופה שקשה לייצר בה רצפים, עצרנו הרבה והיו פגרות וכשנכנס לשגרת משחקים יהיו משחקים יותר טובים".

לעומת השחקנים ועל אף היכולת הטובה, המאמן לא ממהר לצאת בהצהרות: "אני חושב שלפני שאשדוד מדברת על מטרות גדולות, היא צריכה להתחיל לייצר רצפים. הקבוצות הטובות מייצרות רצף על ידי מומנטום ויכולת וברגע שנתחיל לעשות את זה אני אוכל להתחיל לדבר על מטרות טיפה יותר גבוהות".

מי שהצטיינו במיוחד היו שלומי אזולאי, שכבש בבעיטה חופשית מושלמת, ושגיב יחזקאל שכבש בנגיחה מבישול של מונטרי קמהאני. גם רועי גורדנה ומוסא בגאיוקו זכו למחמאות, כשבמועדון מרוצים מההשתלבות של האחרון בקבוצה.

יחזקאל סיפר: "היינו צריכים להיות קצת יותר מרוכזים ליד השער אבל הבאנו ניצחון לא קל בכלל הראנו המון אופי במשחק הזה. אנחנו עובדים על יציבות וריכוז ואנחנו נביא את זה בעתיד הקרוב לידי ביטוי". על ההתעניינות בה הוא זכה לאחרונה מצד נבחרת ישראל אמר: "ברור שכל שחקן רוצה להיות משויך לסגל נבחרת ישראל ואני שמח שאני משויך לשם. אני רוצה להמשיך לעבוד קשה, להראות את היכולת שלי ולעזור לקבוצה שלי לנצח, זה קודם כל".