הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הפועל חדרה: שובל גוזלן יפתח מול מכבי ת"א

הקבוצה של מימר חולמת על הפתעה מול האלופה, חטאב חוזר אחרי שנה וחצי

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  22.11.20 - 11:11
תחילת כתבה

הפועל חדרה נמצאת במקום האחרון בטבלה ולאחר משחקי השבת היא הקבוצה היחידה ללא ניצחון בליגה. הערב (ראשון, 20:00) היא פוגשת את האלופה, מכבי ת"א. בחמישה מששת המפגשים האחרונים בין הקבוצות ניצחו הצהובים וגם הערב הקבוצה של שרון מימר אנדרדוג מובהק, אך במועדון חולמים על ניצחון.

במועדון מעידים על אנרגיות חדשות, אימונים טובים במהלך פגרת הקורונה ורעב מצד השחקנים למחוק את ההפסדים לבית"ר ירושלים והפועל ת"א. בכל מקרה, מימר יאלץ להסתדר ללא הפצועים: ויסאם רבאח, טל כחילה, יאיא מלאדג'ה ודיא לבאבידי שהורחק בהפסד האחרון.

שני המושאלים ממכבי ת"א: תמיר גלזר ונועם כהן יפתחו מול מועדון האם. עוביידה חטאב ישוב למגרשים לאחר שנה וחצי. מימר מתכנן הפתעה בחלק הקדמי, כאשר מארשל אודה הסובל מירידה ביכולת ירד לספסל ושובל גוזלן יקבל קרדיט לראשונה העונה.

בחדרה אמרו לקראת המשחק: "אם השחקנים יחזרו לבסיס ויהיו אגרסיביים, נחושים וישחקו עם הלב, יש סיכוי מול כל קבוצה. זה היה לנו חסר במשחקים האחרונים".

ההרכב המשוער: רובי לבקוביץ'; נועם כהן, מנשה זלקה, ג'ונתן סיסה, עוביידה חטאב, עבדאללה ג'אבר; תמיר גלזר, מקסים פלקושצ'נקו, עומר לקאו (גוסטבו מרמנטיני); רודריג בונגונגי, שובל גוזלן.