מתחמם: משה חוגג טס לפגישה עסקית בדובאי

הבעלים של בית"ר מעלה הילוך, וגם: ההכנות למכבי נתניה

תומר לוי
תומר לוי  22.11.20 - 17:59
תחילת כתבה

זמן קצר לפני המשחק של בית"ר ירושלים מול מכבי נתניה, הצהובים שחורים קיבלו בשורה נהדרת כשמשה חוגג טס לאיחוד האמירויות. המטרה של חוגג ידועה כבר מזמן - הבאת ספונסר גדול למועדון, וחוגג ייפגש עם אנשי עסקים כדי למצות את עניין רכישת האחוזים.

הערב (ראשון, 20:45, שידור ישיר ב-5SPORT) בית"ר תארח בטדי את מכבי נתניה, כשהיא חבולה לחלוטין - ולא פחות משמונה שחקנים ייעדרו מהסגל שלה. שי קונסטנטין, אנטואן קונטה, אביאל זרגרי, תמיר עדי, מתאוסיניו וגלאופילו האסלביינק ייעדרו בגלל פציעות, כשאליהם הצטרפו עוזיאל פרדו (שהורחק נגד בני יהודה במחזור הקודם) ולירן רוטמן, שבבדיקות הדם שלו התגלו ממצאים חריגים, והוא הצטווה לנוח.

  • ראשון, 20:45, שידור ישיר ב-5SPORT: המשחק המרכזי - בית"ר ירושלים נגד מכבי נתניה

סלובודאן דראפיץ' ושי ברדה ינסו להתמודד עם האתגר, כאשר מי שאמור לקחת על עצמו יותר הוא עידן ורד. הקשר ההתקפי צפוי לפתוח באחת משתי העמדות: או בקישור (המשבצת הטבעית שלו), או כחלוץ לצידו של ירדן שועה. במידה ואכן יפתח בחלק הקדמי, שלום אדרי ימלא את מקומו בקישור. טל בן חיים בן ה-38 יחליף את קונטה בעמדת הבלם, לצידו של אוראל דגני.

ורד, שצפוי לפתוח מחר, שוחח עם חברי מועדון "בית"ריסט" והתוודה בפניהם: "טוב לי פה ואני מאושר. החלום שלי הוא לזכות בתואר עם בית"ר, זה חלום חיי כרגע. מאחל לי ולכם אחרי שנים ללא תואר". באשר לפציעות המרובות: "אנחנו בספורט שיש בו עומס פיזי, כמו גם לחץ פיזי ונפשי; פציעות הן חלק מזה. הפציעות שיש עכשיו לא באו מעומס. הלחץ של שני משחקים בכל שבוע מייצר לחצים מאוד גדולים".

בירושלים מתעקשים שלא להשתמש בהיעדרויות כתירוץ: "יש לנו שלושה משחקים בשמונה ימים, ונקווה שלא תהיינה עוד פציעות, אבל חייבים לעלות ולתת את הכל. ה-11 שנעלה איתם, לא פחות מבטיחים מאלה שייעדרו". בנוגע להאסלביינק, בשורות טובות הגיעו כאשר ההולנדי אמור לנחות היום, יעבור בדיקה וכבר השבוע עשוי לחזור לאימונים. השבוע תתקבלנה בשורות גם באשר למצבו של דן איינבינדר, כשעד מחר תתקבל החלטת הבוררות לגבי האפשרות שהקשר ישוב לאימונים.

ההרכב המשוער: איתמר ניצן; סנטיאגו אוקאמפוס, אוראל דגני, טל בן חיים, אורן ביטון; אופיר קריאף, עלי מוחמד, שלום אדרי, עידן ורד; אלירן עטר, ירדן שועה.