הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בני יהודה שוקלת את מינויו של אורי גוטמן

למאמן נס ציונה סעיף יציאה בחוזה. אדרי לשחקנים: תתביישו

רז זהבי ותומר לוי  13.12.20 - 20:01

אחרי התבוסה המחפירה להפועל חדרה (3:0), בבני יהודה מחפשים פתרונות - ואחת האפשרויות היא מינויו של אורי גוטמן לתפקיד המאמן. ראשי המועדון משכונת התקווה כבר פנו באופן רשמי לסקציה נס ציונה, שם מאמן כיום גוטמן, שמעוניין לחזור לליגת העל אחרי תקופה קצרה אשתקד בהפועל חדרה.

רועי אלנקווה, הבעלים של נס ציונה, לא צפוי לעמוד בדרכו של גוטמן. אגב, גוטמן הינו חבר קרוב של יעקב אסייג, מאמן השוערים של בני יהודה, שלחץ על ברק אברמוב במהלך השבוע האחרון לפעול להחתמתו של המאמן. אברמוב, שצפוי לחזור ביום שני מדובאי, ינסה להשלים את המהלך. לגוטמן סעיף שחרור לליגת העל בתמורה ל-50 אלף שקלים, אבל לאור היחסים הטובים בינו לאלנקווה - הכסף לא אמור להוות מכשול.

בתוך כך, בבני יהודה עדיין מנסים לעכל את ההפסד הכואב לחדרה. המאמן כפיר אדרי השתולל על השחקנים בחדר ההלבשה במהלך המחצית, ובין היתר אמר להם: "תתביישו לכם. מה זה היה? אם הייתי יכול הייתי מחליף את כולכם. בושה של כדורגל. אחר כך תתקשרו לסוכנים שלכם ותבכו שלא נותנים לכם צ'אנס. ומה אתם עושים בצ'אנס שאתם מקבלים? אתם לא מתביישים?".

גם בסוף המשחק היה האווירה הייתה מתוחה. שחקנים החלו להחליף האשמות, ואדרי אמר: "תסתמו את הפה ותשבו בשקט. לפחות עכשיו תהיו ביחד, אתם עוד מדברים?". פאדי נאג'ר שחטף צעקות בכה בסיום המשחק. את מירב הביקורת ספג מישל ראנז'ל ושחקני הקישור, שאיבדו כדורים רבים. שחקן אמר: "אנחנו חייבים חיזוק, אבל מה שקרה אתמול לא קשור לכדורגל. אוסף טעויות הזוי כזה יכול לקרות פעם במאה שנה".

בנושא החיזוק בינואר, על הפרק נמצא חלוץ וקשר אחורי. רועי בן שמעון ייעדר לפחות חודש נוסף. אליסון דוס סנטוס צפוי להיעדר תקופה ארוכה ובמועדון סבורים שהבלם החמיר את הפציעה בארבע ראשי.