הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

גרינפלד ישפוט את בית''ר מול מכבי ת''א

חכמון ינהל את המשחק בין חיפה לפ''ת. כל שיבוצי השופטים

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  16.12.20 - 09:49

חצי שנה אחרי שהרחיק שלא בצדק את קשר בני יהודה, שי גולן בחצי גמר גביע המדינה מול הפועל ב"ש, משחק שבו הודחו הכתומים אחרי הארכה, באיגוד השופטים שיבצו למחזור סוף השבוע את יגאל פריד במשחק של אותה בני יהודה מול מכבי נתניה. "פריד שופט צעיר ומבטיח ושקבוצות יתעסקו בעצמן ולא בשופטים" אמר גורם באיגוד.

את המשחק הראשון של רביד גזל כמאמן זמני בהפועל כפ"ס מול הפועל חיפה, ישפוט רועי ריינשרייבר. אלי חכמון ינהל את הקרב בין מכבי פ"ת למכבי חיפה. שלומי בן אברהם ישפוט במשחק בין הפועל חדרה לקבוצה הלוהטת של הליגה - מ.ס אשדוד.

לירן ליאני יצפין לק"ש, שם ישפוט במשחק בין הקבוצה של קובי רפואה לבני סכנין. את המשחק בין האחרונה הפועל ת"א לסמל לשעבר, יוסי אבוקסיס והפועל ב"ש ינהל גל ליבוביץ', ואת המשחק המרכזי של המחזור הבא, בין בית"ר ירושלים למכבי ת"א ינהל השופט הבכיר של ישראל, אוראל גרינפלד.

גם במחזור המשחקים הקרוב לא שובץ שופט הווידאו אורן בורנשטיין לאחר שנתפס לכאורה מתחזה למבקר שופטים במשחק בליגה הלאומית כדי לצפות במשחק. בורנשטיין הושעה על פי התקנון לשבוע והוזמן לבירור שלאחריו יחליטו כיצד לפעול. הערכה היא שיעמוד בפני וועדת המשמעת ויקבל עונש השעיה ארוך.