מכבי ת''א תנסה לצרף את אלחמיד בהשאלה

הצהובים רוצים את המגן. כהן עשוי לרדת לספסל מול נתניה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  16.12.20 - 11:51
תחילת כתבה

מאז הניצחון הדרמטי 3:4 מול הפועל חיפה, יורגוס דוניס לא מפסיק לדבר עם שחקני ההגנה ועל משחק ההגנה בכלל של הקבוצה. המאמן היווני הראה לשחקנים את מירב הליקויים מהמשחק מול הפועל חיפה והתעכב על כל פעולה הגנתית לא טובה. בין היתר חזר על המשפט המרכזי: "חייבים לשמור על ריכוז ולא לאבד את העמדות שלנו במגרש. לא יכול להיות שמגיעים נגדנו כל כך בקלות למצבים".

כבר היום (רביעי) מול מכבי נתניה, מצפים בקבוצה לראות שיפור בעניין הזה. מבחינת ההרכב נראה שאייל גולסה, אנריק סבוריט ומאור קנדיל יחזרו להרכב, כמו גם דן ביטון שאמור לחזור. יונתן כהן ולואיס הרננדס עשויים לקבל מנוחה, תלוי במצב העייפות של השניים, אבל בכל מקרה יהיו בסגל להתמודדות. כהן, שכבש פעמיים מול האדומים מהכרמל ונמצא בכושר פנטסטי, ישותף בכל מקרה, גם אם לא יפתח ב-11.

בגזרת הרכש, במכבי ת''א מנסים להימנע מאופציית הרכישה של 1.8 מיליון יורו על חאתם עבד אלחמיד, אך אם לא יצליחו, ינסו להביא אותו בהשאלה עם אופציה מופחתת מהדרישה כרגע. ההערכה היא שיהיו גם מספר שחקנים שיעזבו כדי לקבל דקות משחק.

הרכב המשוער: דניאל טננבאום, מאור קנדיל, שרן ייני, איתן טיבי, אנריק סבוריט, דן גלזר, אייל גולסה, דור פרץ (אבי ריקן), דן ביטון, יונתן כהן (טל בן חיים), אלכסנדר פשיץ'.