הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"פגעו בנו משמעותית": ק"ש זועמת על השיפוט

הקבוצה במכתב חריף. "קשה לחשוב איפה היינו לולא השופטים"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  16.12.20 - 15:49
תחילת כתבה

בעירוני ק"ש מסרבים להירגע אחרי שלטענתם קופחו בהפסד נגד הפועל ב"ש. הבוקר (רביעי) שלח המועדון מכתב זועם לאיגוד השופטים: "אנו פונים אליכם לאחר המתנה ללא הועיל למסקנות הוועדה המקצועית של איגוד השופטים בדבר עוד משחק עם טעויות שיפוט המקפחות את קבוצתנו".

נושא טעויות השיפוט במשחקי קריית שמונה מתסכל במיוחד, שכן לא רק שהדבר חוזר על עצמו שבוע אחרי שבוע, הטעויות הרבות במשחקינו חוזרות על עצמן שנה אחרי שנה".

במכתב צוין עוד: "בשנה שעברה כבר בשמונת המשחקים הראשונים, טעויות ה-VAR והשופטים פגעו בנו משמעותית, כאשר בהמשך העונה קבוצתנו אף עמדה בסכנה של ירידת ליגה".

בק"ש ציינו כי לטענתם קופחו נגד מכבי נתניה, מכבי חיפה וכאמור נגד ב"ש: "את הפנדל על רועי קהת גברתי (רונית תירוש), קשה לפספס בעיניים בלתי מזויינות כל שכן עם הילוכים חוזרים. קשה שלא לחשוב היכן יכולה הייתה קריית שמונה להיות העונה אם בחלק מהמקרים השופטים היו שורקים לפי החוק והצדק".

"לצערנו לקריית שמונה אין כח תקשורתי כפי שיש לקבוצות הגדולות בארץ ולכן גם התייחסות לטעויות האלה לא קיימת כלל בתכניות סיקור המחזור, ואם קיימת, הינה מינורית, דבר שללא ספק לא תורם ללחץ תקשורתי ובעקבותיו השפעה כלשהי לציפייה שלנו לאחידות בקבלת ההחלטות של השופטים".

הביקורת של ק"ש מופנה גם למנהלת ומוסדות נוספים: "גם מבחינת מענקי הקורונה מהמדינה, ק"ש קיבלה הכי מעט וזה מה ש"מגיע" לנו על כך ששיחקנו בקרית שמונה ולא עזבנו לאצטדיון חלופי גדול יותר שבו יכולים היום להתארח אלפי אוהדי הקבוצה היריבה ולהגדיל את ההכנסות (ומכאן גם את המענק) עצוב שזה היחס לפריפריה ולמי שפועל עבורה. כנראה שקרית שמונה, לא חלק ממדינת ישראל".

בעקבות המכתב באיגוד טענו שבק''ש ביקשו לדעת מדוע האיגוד לא הוציא את התייחסות הוועדה המקצועית לאירועים. ההתייחסות תצא אחרי משחקי ההשלמה שמתקיימים מחר.

בתוך כך, נערכת הקבוצה למשחק מחר נגד בית"ר ירושלים. הקבוצה תערוך את האימון המסכם בווינגייט ותצא למלון בירושלים שם תשהה עד למשחק. קובי רפואה עשוי לבצע שינויים בהרכב שהפסיד בראשון לב"ש, כדור אלו צפוי להיעדר ויובל לוין נמצא בתמונת ההרכב, כמו גם אמיר בן שמעון.