למרות הניצחון: בית"ר מתכננת שינויים ב-11

רוטמן, עדי ועטר עשויים לפתוח נגד מכבי ת"א. אוחנה בספק

תומר לוי
תומר לוי  20.12.20 - 16:01
תחילת כתבה

אחרי שסוף סוף הצליחה לנצח, במשחק אמצע השבוע מול עירוני קרית שמונה, בית"ר ירושלים רק רוצה להמשיך ולהתחבר. מחר (שני), היא תפגוש למשחק המרכזי של המחזור ה-11 את האלופה מכבי תל אביב, בתקווה לנקום אחרי שבעונה שעברה סיימו ארבעה משחקים בלי שהצליחו פעם אחת אפילו להבקיע שער לרשת הצהובים-כחולים, כמו גם עם רצון גדול לחזור למאבקי הצמרת.

למרות הניצחון המשמח, ייתכן וסלובודאן דראפיץ' ושי ברדה מתכננים מספר שינויים בהרכב שיעלה מול אלופת השנתיים האחרונות. ע"פ התרגול המסכם, ייתכנו שלושה כאלה: לירן רוטמן תורגל ב-11, במקומו של עידן ורד (שהצטיין), אלירן עטר במקומו של ירדן שועה ותמיר עדי על חשבונו של אביאל זרגרי. גלאופילו האסלביינק צפוי להמשיך ולפתוח, אחרי שער הניצחון שלו מול ק"ש, כאשר מיכאל אוחנה עודנו בספק בשל רגישות בשריר הירך האחורי.

סלובודן דראפיץ' לקראת המשחק: "אנחנו עדיין בתהליך. ידענו שבמשחק ראשון עם הרכב כמעט מלא - שאנחנו חייבים להביא נקודות. ידענו שהמשחק הזה יבוא בשיניים. אני מצפה לראות המשכיות. הלחץ של הקורונה לא טוב לנו, ולא טוב לשאר הקבוצות. מי שיש לו סגל רחב מצליח. אנחנו צריכים להתכונן טוב למשחק קשה, היום הליגה שוויונית וכל קבוצה יכולה לנצח כל קבוצה. אנחנו מתכוננים בשיא הרצינות".

בית"ר תגיע רעבה במיוחד למפגש עם הצהובים: יותר משנתיים מאז הניצחון האחרון שהשיגה ניצחון על פני המכבים בליגה - הפעם האחרונה היתה באפריל 2018, אז גברה 2:3 על מכבי בטדי. בעונה שעברה, כאמור, פגשו הבית"רים את המכבים ארבע פעמים - ובכולם המשחקים הסתיימו "על האפס" - פעמיים תיקו מאופס, ועוד שני הפסדים; 4:0 בטדי ו-1:0 בבלומפילד.

ההרכב המשוער: איתמר ניצן; אנטואן קונטה, אוראל דגני, אור זהבי, אורן ביטון; תמיר עדי (אביאל זרגרי), עלי מוחמד, לירן רוטמן (עידן ורד); עוזיאל פרדו, אלירן עטר, גלאופילו האסלביינק.