"צריכים קבלות": התערער מעמדם של דראפיץ' וברדה

הפסד להפועל חיפה בשבת עלול להוביל לזעזוע בבית"ר. שחקן בקבוצה: "אין דבר כזה חוסר מזל במשך 12 משחקים". במקביל, במועדון שוקלים בכל זאת להגיש הצעה לאצילי

תומר לוי
תומר לוי  29.12.20 - 07:18
תחילת כתבה

בית"ר ירושלים סופרת כבר משחק שמיני ללא ניצחון מתוך תשעת האחרונים, הפעם עם הפסד 2:1 למ.ס. אשדוד, תוצאה שערערה מאוד את מצבם של המאמנים סלובודן דראפיץ' ושי ברדה. הבעלים משה חוגג מאוכזב מאוד מהשניים, והפסד בשבת הקרובה להפועל חיפה בהחלט עלול לגרום לסיום דרכם במועדון מהבירה.

"אין מה לעשות, כדורגל זה משחק של תוצאות", אמר גורם בבית"ר ירושלים. "מעמדם לא יציב כרגע, והם יצטרכו לספק קבלות". האכזבה העצומה מההפסד נובעת בעיקר מכך שאשדוד הגיעה למשחק בהרכב טלאים, אך בכל זאת הצליחה לצאת עם שלוש נקודות מאצטדיון טדי.

שחקן בקבוצה התייחס להפסד: "יש חוסר מזל גדול מתחילת העונה והדברים לא מתחברים טוב. גם היום היו החמצות גדולות מאוד, ובסוף אנחנו תמיד משלמים את המחיר. זה מאוד מתסכל, דראפיץ' וברדה מאמנים טובים ואני מקווה שהם יישארו, המזל צריך להשתנות מתישהו".

"אין דבר כזה חוסר מזל במשך 12 משחקים", טען שחקן אחר. "לא קיים דבר כזה. אין הרבה מה להוסיף מעבר". שעה ארוכה אחרי המשחק, מספר שחקנים ותיקים וצעירים נותרו בחדר ההלבשה, ביניהם עידן ורד, אלירן עטר, איתמר ניצן, אופיר קריאף, והם פרקו את תסכולם ממצב הקבוצה וניסו למצוא דרכים לצאת מהמשבר בהקדם האפשר.

בינתיים, במקביל למצבם של דראפיץ' וברדה, חוגג מקווה שהוועדה תאשר את ההסכם עם השייח' חאמד בן חליפה, כך שבתחילת שבוע הבא ייכנסו שלושה מיליון יורו ראשונים לקופת המועדון, במטרה לחזק את הקבוצה. "לכולם ברור שכרגע הקבוצה כרגע חלשה", אמר גורם במועדון. "בטח כשמתאוסיניו ומיכאל אוחנה עדיין לא בעניינים. אבל ברור לכולם שהצוות המקצועי חייב להוציא הרבה יותר שמהסגל הקיים. כרגע, זה לא קורה".

בעקבות המצב הרע של בית"ר בתחתית, במועדון עשויים לבצע חישוב מסלול מחדש בנוגע לרכש ולנסות ללכת על עומר אצילי ולהציע לו הצעה מפתה, שתגרום לו לחזור לקדנציה שנייה בבירה, למרות שכרגע הכיוון של השחקן הוא מכבי חיפה. גם דור מיכה נמצא בתוכניות לחיזוק, זאת לאור העובדה שכרגע חסר עושה משחק במרכז המגרש. במקביל, בית"ר עשויה ללכת על כשרונות צעירים בליגה, כמו דין דוד מאשדוד ועידן נחמיאס מעירוני קריית שמונה.