הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הנוקאאוט של מכבי ת"א למכבי חיפה

הפער בין המועדונים שמתבטא בצירוף אצילי. פרימו מנתח

משה פרימו
משה פרימו  13.01.21 - 12:32

תגיות: עומר אצילי

תחילת כתבה

יעקב שחר בהודעתו כותב ״ה'בעד' היה משמעותי לעומת הנגד״. אין ספק בכך. מי שרוצה אליפות הוא בעד. אם יעקב שחר היה מוציא הודעה כזאת ״אני 30 שנה בעלים של מכבי חיפה, השקעתי מאות מיליונים ובעשור האחרון אני רק סובל ורואה איך מכבי ת״א, הפועל ב״ש ואפילו עירוני קרית שמונה זוכות באליפות. די נמאס לי, גם אני רוצה״. זאת הייתה הודעה מתאימה.

לכן, בהחתמת אצילי המטרה קידשה את כל האמצעים. לא עניין את יעקב שחר שמיץ' גולדהאר התנער מהשחקנים, הוא דילג על סיסמת מחלקת הנוער ״האדם לפני השחקן״. הכל מכל למטרה אחת: זכייה באליפות. הכתם על המועדון לא ישכח. המסר הזה לא מופנה בשום אופן למי שאוהב את מכבי חיפה. בשום אופן לא. האוהדים בוודאי ישכחו לאצילי שהוא קרא להם ״חיזבאללה״. הם רוצים אליפות 'על הראש' של מכבי ת״א. מעבר לזה, לא מעניין אותם כלום ושום דבר. אצילי אמנם התנצל בפניהם, אבל אפילו לא טרח להתנצל בפני משפחות הנערות, שעד היום בטראומה.

גם הוא ירצה בסוף העונה להגיד למכבי ת״א ״אכלתם אותה״. אבל בקנדה יושב עכשיו מיץ' גולדהאר, מחייך לעצמו ואומר בטח ״את מה שאני סילקתי, מכבי חיפה לקחה ואחרי זה רוצים להשוות את שני המועדונים, מי יותר גדול״. אז אולי מכבי חיפה תקדים את מכבי ת״א ותזכה בתואר, אבל באספקט של מועדון כדורגל עם מוסר וערכים, עם עשרות אלפי ילדים וילדות, נערים ונערות שאוהדים וגם משחקים? כאן מכבי חיפה חטפה נוק אאוט ממכבי ת״א.