מעצרים יבוצעו: זוהו מניחי הרימון מחוץ לבית אצילי

התקדמות גדולה בחקירה: במשטרה נטען כי זוהו גם האנשים שריססו כתובות נאצה בגנותו של השחקן; החלק החסר בפאזל: על ידי מי נשלחו ומה המניע המדויק. הפרטים המלאים כאן

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  14.01.21 - 06:33
תחילת כתבה

התקדמות בחקירה המשטרה באשר לרימון ההלם שהונח ליד דלת הכניסה לבית הוריו של עומר אצילי. חוקרי המשטרה של מרחב ירקון טוענים כי ב-48 השעות הקרובות יבוצעו מעצרים. גורמים במשטרה טוענים כי הם יודעים מי האנשים שהניחו את רימון ההלם בפתח ביתם של הוריו של אצילי ומי היו אלו שריססו כתובות נאצה בבית הוריה של אשתו אור.

גורם בחקירה סיפר בביטחון כי החלק האחרון בפאזל שחסר לחוקרים הוא מי שלח את אותם אנשים ומה המניע המדויק ולכן נבדקים כמה כיווני חקירה. כפי שפורסם בערוץ הספורט, צוות חקירה מיוחד במרחב ירקון מונה כדי לבחון את התיק ובמשטרה מייחסים חשיבות רבה להגיע לאחראים.

בתוך כך, במשטרה לא פוסלים את האפשרות כי מקורבים לנערות בפרשה, שהובילה את אצילי לעזוב את מכבי ת"א וישראל, מעורבים במקרה זה. גם מניע חיצוני שלא קשור לשחקן עצמו אלא לאחד מבני משפחתו הרחוקה ולא הגרעינית נבדק. "בודקים את מקורבי הנערות, אוהדי כדורגל ודברים שאינם קשורים בספורט", אמר גורם המעורה בפרטים.

העדות המפורטת והמגובה של עומר ואור אצילי אתמול במשטרה הובילה את החוקרים למספר מסקנות. במשטרה סירבו לומר אם מדובר בניסיון סחיטה או כעס על אצילי, על המעבר למכבי חיפה, מצד אוהדי קבוצה אחרת. "לא נוציא דברים מחקירה שמתנהלת", נמסר מדוברות המשטרה.