"מעכשיו - רק כדורגל": אצילי ילבש מספר 9

קשר חיפה שלח מסר לקהל. אבו פאני נחבל וייעדר כ-10 ימים

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  14.01.21 - 17:12
תחילת כתבה

(התמונה באדיבות האתר הרשמי של מכבי חיפה)

מכבי חיפה הסעירה את עולם הכדורגל הישראלי עם הודעתה (הצפויה) על חתימתו של עומר אצילי. כעת, המטרה של אנשי המועדון היא לסייע לשחקן להתנתק מרעשי הרקע ולגרום לו להתמקד בכדורגל.

היום (חמישי), פרסמה הקבוצה סרטון בו הופיע אצילי - והודיע כי ילבש מעתה את החולצה מס' 9. אצילי ייכנס לגופיה אותה לבש מוחמד עוואד, לפני ששוחרר ללך פוזנאן הפולנית. בסרטון, שפורסם ברשת החברתית "טיקטוק", אמר אצילי בנוסף: "אני שמח מאוד להגיע לפה ומחכה לפעם הראשונה שלי לעלות על הדשא עם המדים הירוקים. מקווה לתת את הכל, כמו שאני יודע. מעכשיו, רק כדורגל. תודה על התמיכה"

הקשר, שערך את אימון הבכורה אחרי השלמת העסקה, התקבל בחום על ידי השחקנים והצוות. "עומר היקר, ברוך הבא למשפחה. להיות אדם זה גם לדעת למחול", אמר לו הקפטן נטע לביא. אגב, עשרות אוהדים הגיעו לקבל את פניו של אצילי ביומו הראשון בכפר כלים, אבל גם יתר השחקנים ואנשי הצוות נהנו מנוכחותם. לביא העביר להם מסר: "מתגעגע אליכם ומקווה שניפגש בקרוב במגרשים. אוהב אתכם".

בחיפה הציבו מטרה והיא להכשיר את אצילי באופן מלא עד חידושה של הליגה אחרי הסגר. הפעם האחרונה שבה השלים 90 דקות במדי אפואל ניקוסיה הייתה לפני חודש וחצי, כשבמהלך התקופה הזו הקשר גם החלים מקורונה. בינתיים, למרות שרשם אימון בודד, במועדון כבר מתמוגגים מהרכש החדש: "אצילי כוכב כדורגל. אם יממש את הפוטנציאל שלו, כולם יהנו ממנו".

היום הסוער של אצילי לא הסתיים בכפר כלים. אחרי האימון הגיע הקשר לתחנת משטרת בת ים ומסר עדות בעקבות הנחת רימון ההלם מחוץ לבית הוריו. במכבי חיפה מקווים כי המשטרה תגיע לחקר האמת במהרה גם בנוגע לאירוע הספציפי וגם בסדרת האיומים נגד השחקן ובני משפחתו.

ההחתמה של אצילי שמה כמעט באופן סופי את החותמת על זהות הסגל של ברק בכר עד תום העונה. בשלב זה, סיכוי נמוך ששחקן התקפה נוסף יצטרף למכבי חיפה, ואם זה יקרה, זה יהיה על חשבון שחקן אחר.

מאוחר יותר הערב (חמישי) הירוקים בישרו כי מוחמד אבו פאני החל בתהליך שיקום בן עשרה ימים כתוצאה מפגיעה בכתף, בשל חשש מפריקת כתף. בכל מקרה הקשר לא יוכל לשחק מול בני סכנין ביום שבת בשל צבירת כרטיסים צהובים.