"אתמול היה קצה חוט, היום כבר יש קצה חבל"

ההודעות, סגירת התיק הקרבה והפחד. עו"ד של אצילי שפך אור

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  14.01.21 - 15:10
תחילת כתבה

הקאמבק הושלם, עומר אצילי כבר מתאמן עם מכבי חיפה ורק דבר אחד עדיין מעיב על האווירה בכפר גלים: פרשת רימון ההלם שהונח בכניסת ביתם של הורי השחקן. היום (חמישי), עורך דינו של אצילי בפרשה, עדי כרמלי, שוחח עם "חמש באוויר" וסיפר על ההתפתחויות בחקירת המשטרה.

"היום בבוקר העברנו את החומר שברשותנו לצוות החקירה", סיפר כרמלי בתחילת דבריו. "גם היום עדכנו אותנו על התקדמות נוספת בחקירה. אנחנו סומכים על המשטרה ומקווים שבזמן הקרוב נתבשר שהחקירה מיצתה את עצמה. קיבלנו בשבוע שלפני הנחת הרימון הודעות טקסט שיכולות להאיר את הפרשה. יש חשד של המשטרה שהמקור לא בדיוק הזהות האמיתית של האנשים שעומדים מאחורי המקרה, יכול להיות שמישהו מנסה לעשות הפוך על הפוך".

"אתמול היה קצה חוט, היום זה כבר קצה חבל", הוסיף עורך הדין. "קצה חוט זה כיוון שהולכים לבדוק אותו ואפשר שהוא יהיה נכון או לא, אבל אנחנו אחרי השלב הזה. במשטרה רואים בחומרה את העניין הזה שעל רקע ספורט מניחים רימון שאף אחד לא יכול לצפות מי יפגע ממנו. המשטרה עושה המון פעולות ואני סבור שממש בזמן הקרוב נראה שהתיק נסגר. ב-24 או ב-48 שעות הקרובות, אני צופה שמי שביצע את המעשים האלה יהיה בידיים של המשטרה".

"המשפחה של אצילי עוברת ימים קשים, יותר מימים מבודדים, זה קורה כבר כמה שבועות. אני חושב שלא נצטרך לפתח ספקולציות עוד להרבה זמן. אצילי עצמו עובר ימים לא קלים. להבין שהגיעו עד לדלת הבית שלך זה לא דבר קל, בטח כשהעיסוק שלך הוא ספורט. זה לא דבר פשוט או נעים, הוא מפחד. אנחנו מקווים שזה יחלוף כמה שיותר מהר".