מרשים באימונים: אצילי ייכלל בסגל לסכנין

קשר חיפה ישולב בהדרגה. אבו פאני ורודריגס בספק למכבי ת"א

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  15.01.21 - 08:24
תחילת כתבה

הדי הפסטיבל סביב עומר אצילי מתחילים להתפוגג, והרכש החדש מתרגל לאט לאט למתחם האימונים בכפר גלים, לחברים החדשים ולצוות המקצועי.

עד כה, קשר הרכש מרשים באימוני הקבוצה והוא ייכלל בסגל למשחק הקרוב נגד בני סכנין, שייערך בעוד שמונה ימים. אצילי עדיין אינו מצוי בכושר משחק מלא והרצון של הצוות המקצועי היה לשלבו בהדרגה, אך בסיטואציה מסוימת הוא עשוי למצוא את עצמו פותח בהרכב של ברק בכר בשל פציעות.

הקשר מוחמד אבו פאני נפצע באימון אתמול לאחר שספג מכה בכתפו, ואף פרק אותה קלות. הוא יזכה למנוחה בימים הקרובים וחומרת הפציעה תיבדק, אך בכל מקרה, הוא ייעדר מהמשחק נגד בני סכנין בשל צבירת כרטיסים צהובים, והמטרה להכשירו למשחק העונה נגד מכבי תל אביב בעוד 12 ימים.

הפציעה של אבו פאני מתווספת לפציעה של חוסה רודריגס, שסובל מקרע במפשעה וסיכויים קלושים שיהיה כשיר לצמד המשחקים הקרובים. מלבד אצילי, גם יובל אשכנזי ומאור לוי נמצאים בתמונת ההרכב לשני המשחקים הקרובים של הירוקים. ההחלטה תתקיים בסמוך למשחק.

בנוגע לשינויים בסגל, בשלב זה, במכבי חיפה עדיין לא קיבלו החלטה בנוגע ליהאב אבו אלשיך ולטימוטי מוזי, שזוכים להתעניינות ממספר קבוצות. אם הירוקים יצרפו שחקן התקפה, אל עביד שמבוקש בבני סכנין ובהפועל חדרה עשוי לצאת בהשאלה.