יש אישור: טרנר יחנך במשחק בין ב"ש לחדרה

משרד התמ"ת אישר את האצטדיון. וגם: תכנית הרכש של אבוקסיס

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  17.01.21 - 17:56
תחילת כתבה

בשורה טובה להפועל ב"ש. אחרי ביקורת מטעם ההתאחדות לכדורגל והאישור של משרד התמ"ת, אצטדיון טרנר המשופץ יפתח מחדש ולמעשה יחנך במשחק של האדומים מול הפועל חדרה ביום שני הקרוב. זאת כאמור בהנחה שהסגר שצפוי להתארך לא יעצור את חידוש משחקי ליגת העל.

כזכור, באצטדיון בוצע פירוק כירורגי של גג האצטדיון שלא היה בטיחותי ולמעשה ב"ש נאלצה לנדוד בשבעת החודשים האחרונים למגרשים שונים בארץ. הקהל עדיין לא חזר למגרשים, אבל כשישוב, לאוהדים בטרנר מצפה כעת חוויה הרבה יותר בטיחותית.

בנושא אחר: בהתאחדות לכדורגל הודיעו היום (ראשון) להפועל ב"ש באופן רשמי שמריאנו בריירו הפך לישראלי אחרי שאושרה אזרחותו של השחקן, כפי שפורסם באתר ערוץ הספורט. המשמעות המידית היא שב"ש יכולה להחתים זר נוסף על חשבון הארגנטיני.

במועדון ינצלו את פגרת הקורונה כדי להתחיל ולנהל מו"מ עם שחקנים שמסיימים חוזים כמו סינטיהאו סולליך, ז'וסוואה ומיגל ויטור. בב"ש לא מתכוונים להציע חוזים ארוכים לשחקנים שלא יוכלו להרוויח עליהם ממכירה עתידית, ולכן השלושה יקבלו הצעה לחוזה לעונה נוספת בלבד עם אופציה להאריך איתם את ההתקשרות. כל ההצעות והשמות שישנם על השולחן התקבלו על ידי יוסי אבוקסיס, שימשיך במערכת לשנה נוספת.

"יוסי בונה את הקבוצה לעונה הבאה גם אם עוד לא חתם רשמית", אמרו במועדון. בב"ש מחפשים שחקנים ישראלים שמסיימים חוזים ולא יצטרכו לשלם עבורם דמי העברה. חלק מהשמות שנמצאים בפנקס של אבוקסיס וברדה בשוק המקומי: בן רייכרט, רועי גורדנה, אביב סולומון, שגיב יחזקאל, ג'ואל אבו חנא ומתן בלטקסה.

גורמים בקבוצה טענו כי המטרה היתה ונשארה להתחזק בחלון העברות הקרוב כדי לעמוד ברצונות של הקבוצה לסיים גם את העונה הלא פשוטה הזו עם כרטיס לאירופה.