"ימצא המתווה": חוגג עשוי לצאת שוב לדובאי

בעלי בית"ר לא מוותר על העסקה. "בדרך לכל הישג יש קשיים"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  24.01.21 - 14:53
תחילת כתבה

בבית"ר ירושלים לא מוותרים על עסקת השותפות עם השיח' חמד בן חליפה. בבירה לא מסתירים את חוסר שביעות הרצון מהתנהלות הוועדה להעברת זכויות הניהול, ומבינים כי העסקה שהייתה אמורה להזרים כסף רב לקופת המועדון עלולה שלא לצאת בסופו של דבר אל הפועל, אבל משה חוגג עדיין לא מוכן להרים ידיים.

בתוך כך, חוגג מבקש להמריא לדובאי ולהיפגש פנים אל פנים עם השיח' ועם מקורביו. עם זאת, בשל רצון הממשלה לסגור את נמל התעופה בן גוריון למשך שבועיים לפחות, ייתכן כי הבעלים של בית"ר ירושלים ייאלץ להמתין. בכל מקרה, בסביבתו של חוגג מעריכים כי פגישה ישירה עם השיח' תהיה יעילה יותר מאשר שיחת-וידאו.

למרות שבשלב זה נראה כי ענן ערפל כבד עוטף את קיומה של העסקה, גורם המעורה בפרטים העביר מסר אופטימי: "יש זמן להוציא את העסקה לפועל, יימצא המתווה. יותר מדי אנשים השקיעו הרבה זמן ומאמצים בשביל הרגע ההיסטורי הזה. המטרה של כולם זהה, ולא קרה עדיין שנרשם הישג כזה או אחר ללא קשיים בדרך".

חוגג עצמו עלה אמש (שבת) לראיון בתכנית "שער השבת" בערוץ הספורט וסיפר: "אם לא תהיה תעודת יושר, יכול להיות שנציע לו לעשות משהו דומה למה שעשה גומא אגייאר. הוא לא יהיה בעלים, אלא ספונסר. אנחנו עוד לא שם, תנו שבוע-שבועיים לעורכי הדין לעשות את העבודה. אנחנו משתדלים לעשות את זה בשקט".

כמו כן, חוגג התייחס לתהליך הנפקת התעודה: "פה בישראל כל אחד יכול להיכנס לתחנת משטרה וכל שוטר יראה את ההיסטוריה וינפיק תעודת יושר. באיחוד האמירויות המידע על האזרחים זהה, למעט בני מלוכה, המידע עליהם חסוי. זה לא אומר שאין אישור, זה אומר שלשוטר בתחנת המשטרה אין גישה לפרטים של הבן אדם".

כזכור, לתאריך שחל היום - 24 בינואר - נקבע הדדליין הראשוני מצד הוועדה להעברת המסמכים. לאחר שהבינו בבית"ר כי לא יספיקו להעביר את אותם מסמכים, ביקשו ארכה נוספת מהוועדה להעברת זכויות הניהול - וקיבלו את מבוקשם בדמות 21 ימים נוספים כדי להשיג את החומר הנדרש על מנת לקיים את העסקה.