הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

חוזר לנגב: אלחמיד חתם בב"ש ל-3.5 שנים

פורסם לראשונה בערוץ הספורט: המגן ינחת בישראל בימים הקרובים וישוב לקבוצה ממנה יצא לסקוטלנד. סלטיק תקבל 900 אלף יורו

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  06.02.21 - 19:28
תחילת כתבה

יש רכש. הפועל באר שבע הודיעה הערב (שבת) באופן רשמי כי הגיעה לסיכום עם סלטיק על מכירתו של חאתם עבד אלחמיד, שישוב לקדנציה שנייה בבירת הנגב בחוזה לשלוש שנים וחצי. המגן/בלם, שיחזור תמורת 900 אלף יורו, ינחת בימים הקרובים בישראל, יעבור בדיקות רפואיות ויצטרף רשמית לסגל של מחזיקת הגביע. על ההצעה של האדומים פורסם לראשונה בערוץ הספורט.

הבעלים אלונה ברקת, שהודיעה שהיא חוזרת לעמוד בפרונט והבטיחה לחזק את הקבוצה כבר בחלון ההעברות הזה, סימנה כפי שפורסם לראשונה בערוץ הספורט את אלחמיד ואת דור מיכה בגזרת הישראלים. על המגן, כאמור, היא כבר שמה את ידה והוא ישוב לקבוצה בה זכה באליפות אחת.

בסוף השבוע הוגשה לסלטיק הצעה רשמית עבור השחקן שהביע את רצונו לעזוב לא פעם בשל משבר הקורונה והעובדה כי אשתו והילד שלו נשארו בארץ. המגן היה מועמד להגיע למכבי חיפה בקיץ האחרון, אבל אז סלטיק לא חשבה על המהלך. המאמן ניל לנון אישר הערב במסיבת העיתונאים כי מספר שחקנים יעזבו את הקבוצה והוסיף: "אלחמיד עבר תקופה קשה. הוא בודד בסקוטלנד ללא משפחתו וזה לא פשוט מנטאלית. הדבר הנכון בשבילו יהיה לחזור לישראל".

מה השתנה? בעקבות הסיכוי הקלוש להדביק את הפער מריינג'רס בקרב על אליפות סקוטלנד ומשום שהוא כבר לא בתוכניות המקצועיות, החליטו בסלטיק להסכים לבקשתו לעזוב, כשב"ש הראתה רצינות רבה לגביו. סוכנו דודו דהאן המקורב לראשי סלטיק מנהל את המו"מ בין הצדדים.