משה חוגג: "לא אתן פרנסה למדליפים"

הכל על נסיגת בית"ר מעסקת צ'אנדה. וגם: ההכנות לנתניה

תומר לוי
תומר לוי  11.02.21 - 09:57
תחילת כתבה

בבית"ר ירושלים ידעו העונה לא מעט אירועים מסעירים, אבל אמש (רביעי) - זה נראה חריג במיוחד: לאחר שכבר פרסמה טיזר ברשתות החברתיות על החתמה מתקרבת, בית"ר נאלצה לסגת מהעברתו של דומיניק צ'אנדה הזמבי, בעקבות דליפות שמו לכלי התקשורת. המגעים בין הצדדים נמשכו מספר ימים, אבל אפילו עד אתמול בצהריים עוד לא הגיעו להבנות כספיות.

הבעלים, משה חוגג, פרסם ברשתות החברתיות משפט אחד המתייחס לעסקה: "לא אתן לפרנסה למדליפים, גם אם כל אוהדי בית"ר ישתוללו כל היום וכל הלילה".

חשוב לציין כי צ'אנדה, במקור, לא נועד להיות שחקן מרכזי, אלא יותר כמשלים לסגל המורחב - סוג של גיבוי, למצב שבו נכון לשלב זה, אחרי שחרור אנטואן קונטה ודיוגו ורדסקה, לבית"ר יש רק שלושה בלמים בסגל: אור זהבי, טל בן חיים ואוראל דגני. בכל מקרה, למרות שהצדדים כבר הגיעו להסכמות, סוכנו של צ'אנדה, ניר קרין, לא מתכוון להגיש תביעה נגד בית"ר.

בבית"ר, מבחינתם, מתעקשים כי זו מדיניות המועדון - וכי לא התגלתה שום בעיה עם השחקן, אלא רק העובדה שהשם דלף לפני ההודעה הרשמית. כעת, נשאלת השאלה - האם, במידה וזה היה שחקן חשוב מקצועית, האם גם בית"ר היתה לוקחת סיבוב פרסה.

ואחרי התקרית הזו, יש גם כדורגל: הערב, תפגוש בית"ר את מכבי נתניה במסגרת הליגה (20:15), במצב שהוא בלשון המעטה לא אידיאלי - אחרי מעט מאוד אימונים ובסגל חסר. "השחקנים לא בכושר, זה ברור", אמרו גורמים בקבוצה, "השאלה הגדולה היא כמה זמן הם יעמדו על הרגליים. ייקח לנו עוד זמן להתאושש".

ההרכב המשוער: איתמר ניצן; סנטיאגו אוקאמפוס, אוראל דגני, טל בן חיים, אורי מגבו; אביאל זרגרי, עלי מוחמד, מיכאל אוחנה; עידן ורד, אלירן עטר וירדן שועה.