בית"ר משכה את הבקשה להעברת הזכויות לבן חליפה

הוועדה להעברת זכויות הניהול הודיעה רשמית כי המועדון משך את הבקשה להעברת 50 אחוז מהמניות לידי השיח' מאיחוד האמירויות. בית"ר תהיה זכאית לבקשה אחרת בעתיד. מהקבוצה נמסר בתגובה: "נבחן שוב את מתווה העסקה. זה ממש לא נכון שהיא נפלה"

תומר לוי
תומר לוי  11.02.21 - 16:56
תחילת כתבה

עסקת מכירת בית"ר ירושלים לשיח' חמד בן חליפה נפלה. הוועדה להעברת זכויות הניהול הוציאה הערב (חמישי) הודעה, אשר לפיה המועדון מהבירה ביקש למשוך את הבקשה להמשיך בהליך למען העברת 50 אחוזים מהמניות לידיו של השיח' מאיחוד האמירויות. עוד נמסר, כי בית"ר תהיה רשאית להגיש בקשה חדשה להעברת זכויותיה בעתיד על פי הוראות התקנון.

מבית"ר ירושלים נמסר בתגובה: "ביקשנו למשוך את הבקשה על מנת לבחון שוב את מתווה העסקה מול השיח' ולקבל החלטה בנידון. זה ממש לא נכון שהעסקה נפלה".

כזכור, לפני קצת יותר מחודשיים - ב-7 בדצמבר ליתר דיוק - הודיעה בית"ר ירושלים באופן רשמי על הסכם היסטורי, אשר לפיו 50 אחוזים ממניות המועדון יועברו לשיח' בן חליפה מאיחוד האמירויות. המהלך היה צריך לעבור כמובן את אישור הוועדה להעברת זכויות הניהול, שביקשה מהשיח' בין השאר להגיש תעודת יושר.

משזה לא הסתדר, ביקשה בית"ר ירושלים ארכה להגשת המסמכים הנדרשים - וקיבלה את מבוקשה - אבל בסופו של דבר, כאמור, הגיעה הבשורה כי המועדון משך את הבקשה להעברת הזכויות. יחד עם זאת, בעלי בית"ר ירושלים, משה חוגג, מעוניין לצאת פעם נוספת לדובאי, זאת בניסיון למצוא דרך להחיות את העסקה.

"העסקה לא נפלה, רחוק מזה. אי אפשר לטוס לדובאי בגלל הסגר. חשבנו שהסגר ייגמר, אבל זה לא קרה. התייעצנו אם יתנו לנו ארכה נוספת או שכדאי לנו משוך את הבקשה ולהגיש מאוחר יותר מחדש. הבנו שלא נקבל עוד ארכה ולכן משכנו. נגיש את הבקשה פעם נוספת אחרי שיפתחו השמיים ונטוס לשם. שום דבר לא התפוצץ ולא נגמר", נמסר עוד מבית"ר ירושלים.