הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

למרות ששובץ: גרינפלד לא יוכל לשפוט בשבת

השופט שחזר מאיטליה נכנס לבידוד, אסולין יחליפו בבלומפילד

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  24.02.21 - 12:47

רק שלשום קבעה הוועדה המקצועית של איגוד השופטים שהשופט לירן ליאני שגה כשלא קיבל את המלצת שופט הווידאו אוראל גרינפלד בדרבי החיפני, לפסוק על פנדל לזכותם של הירוקים. אך בעוד שופטים אחרי שהוועדה החליטה שטעו הושעו, משבץ השופטים, איתן תבריזי, בחר לשבץ את ליאני למחזור הקרוב.

השופט הבינלאומי לשעבר ינהל את המשחק בין מכבי אום אל פאחם למכבי אחי נצרת בליגה הלאומית, ושובץ להיות שופט וידאו במשחק בין מכבי נתניה להפועל תל אביב. "זה מרגיש קצת לא הוגן שיש שופטים שמושעים אחרי טעויות קריטיות ויש כאלו שמקבלים פרס", אמר גורם באיגוד.

במקביל, השופט הבינלאומי הבכיר אוראל גרינפלד, ששפט אתמול במשחק בין לאציו לבאיירן מינכן, שובץ למשחק בין האחרונה בטבלה בני יהודה למכבי פתח תקווה, אך לא יוכל לעשות זאת.

הסיבה היא שהשופט הישראלי הבכיר עדיין לא התחסן לקורונה, או נחשב למחלים מהנגיף, כך שעם חזרתו מאיטליה הוא חייב בחמישה ימי בידוד ושתי בדיקות שליליות. לכן מי שיחליף אותו בשבת הוא אוהד אסולין. 

לעומתו, גל ליבוביץ' אומנם חזר גם הוא מחו"ל, אך נחשב למחלים ויוכל לשפוט בדוחא במשחק בין בני סכנין להפועל חיפה ושניר לוי שובץ לקרב התחתית בין הפועל כפ"ס להפועל חדרה.

בנוסף, דניאל בר נתן ינהל את המשחק בין מכבי חיפה לעירני קריית שמונה, וארז פפיר, שהעביר בצורה טובה את המשחק בין הפועל באר שבע למכבי תל אביב בגביע, ישפוט בנתניה את הקבוצה של ריימונד אטפלד מול האדומים של ניר קלינגר. עידן לייבה שובץ למשחק הבכורה של רוני לוי עם הפועל באר שבע מול האקסית בית"ר ירושלים, ויגאל פריד ישפוט בבלומפילד את מכבי ת"א מול מ.ס אשדוד.