"אין יצירתיות": חשש בק"ש מהסתבכות בתחתית

אכזבה אחרי עוד הפסד. קהת: "מכבי חיפה מציגה כדורגל נפלא"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  25.02.21 - 08:48
תחילת כתבה

לאחר ההדחה מגביע המדינה נגד בית"ר ת"א/בת ים, דרש קובי רפואה משחקניו שיפור ניכר ביכולת, אלא שאמש (רביעי) רשמה הפועל קריית שמונה את אחד ממשחקיה החלשים העונה והפסידה לבני יהודה.

מבחינת הפלייאוף העליון, ההפסד לא שינה הרבה, כי גם מכבי פתח תקווה נכנעה במשחק שלה במקביל. ק"ש מרוחקת שלוש נקודות מהמקום הרביעי, ולצפוניים יש עוד משחק חסר. בעקבות ההפסד, הפער מהקו האדום צומק ל-8 נקודות בלבד. החבורה מהצפון דואגת להסתבך בקרבות התחתית, כפי שקרה בשנתיים האחרונות.

השער של בני יהודה הגיע לאחר שרשרת טעויות בק"ש. הקבוצה של רפואה החזיקה יותר בכדור והגיעה ליותר מצבים, אך לא הייתה מסוכנת. "אנחנו לא יצירתיים, אנחנו מתקשים להבקיע", ציינו בקבוצה. ייתכן כי העניין קשור בפציעה של לוסיו מריניאו. במועדון ינסו להכשיר את מלך השערים הברזילאי לקראת המשחק בשבת נגד מכבי חיפה בסמי עופר.

עידן נחמיאס ייעדר מהמשחק לאחר שצבר כרטיסים צהובים. זיו מורגן צפוי לפתוח במרכז ההגנה לצדו של אורי דהן, בעוד אמיר בן שמעון יפתח בעמדת המגן השמאלי.

רועי קהת סיכם את ההפסד: "אנחנו מגיעים למצב שאנחנו לא מספיק יציבים, מנצחים את אשדוד ומגיעים למשחק מול בית"ר ת"א/בת ים והיום ומפסידים את שני המשחקים. פתחנו את המשחק לא רע, אבל חטפנו את השער ולא הצלחנו לחזור למשחק".

בק"ש ציינו את העובדה שהמשחק אמש היה הרביעי שלה בעשרת הימים האחרונים. "אין לנו זמן לעבוד יותר מדי. בזמן שיש, עובדים על מה שצריך לשפר. צריך למצוא פתרונות ולפעמים דרך האמצע או הצדדים להגיע לשערים", אמר הקשר. אקס מכבי חיפה נתן כבוד ליריבה הירוקה: "היא המוליכה ומציגה כדורגל נפלא. נתכונן, נאושש את עצמנו ונגיע הכי מוכנים שאפשר".