שלמה, אייזן, בואטנג ואופק ביטון חיוביים

בעיית קורונה בהפועל ת"א לפני נתניה. יתר השחקנים שליליים

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  27.02.21 - 09:27
תחילת כתבה

הניצחון 0:4 על הפועל אשקלון בסיבוב ח' של גביע המדינה אמנם העלה חיוכים על פניהם של אנשי הפועל תל אביב, אבל גם הם יודעים כי המטרה החשובה הרבה יותר נמצאת בליגה. כשהיא מדורגת מעל לקו האדום רק בזכות יחס שערים עדיף, החבורה של ניר קלינגר תתארח היום (שבת) אצל מכבי נתניה במסגרת המחזור ה-22, אבל תעשה זאת ללא רז שלמה, אופק ביטון, שי אייזן ועמנואל בואטנג שנמצאו חיוביים לקורונה.

הבדיקות נערכו משום ששלמה חש ברע וסבל מתמיני הקורונה והפועל ת"א הודיעה שהוא יחד עם שלושת חבריו לקישור וההגנה חיוביים בבוקר המשחק מול נתניה. למרות זאת, ההתמודדות תיערך כרגיל משום שיתר השחקנים ואנשי הצוות נמצאו שליליים ובכל מקרה, האדומים יגיעו בסגל קצר כאשר גם אדי גוטליב ייעדר משום שהוא סובל מרגישות במפשעה.

הבשורה המעודדת מבחינת האדומים לקראת המפגש החשוב הגיעה מכיוונו של דן איינבינדר. למרות הכאבים בשריר הירך האחורי, שהקרינו גם לברך, הקשר הצליח להתאמן והוא צפוי לפתוח בהרכב של קלינגר. המאמן אמנם לא תירגל את ה-11 שלו, אבל איאד אבו עביד, שהחלים בעצמו מקורונה, ימשיך במרכז ההגנה לצידו של סיאנדה קולו, שישוב להרכב לאחר שפתח על הספסל מול אשקלון.

הרכב משוער: ארנסטס שטקוס; בן ביטון, איאד אבו עביד, סיאנדה קולו, דני גרופר; דן איינבינדר, שי אליאס, עומרי אלטמן, אושר דוידה, לידור כהן (רז שטיין); שלומי אזולאי.