"חובה לנצח": ב"ש מחכה לבית"ר עם 8 נעדרים

בכורה ללוי, שייאלץ להסתדר עם הרכב טלאים: "לא אופטימלי"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  28.02.21 - 06:46
תחילת כתבה

עידן רוני לוי בהפועל ב"ש ייחל הערב (ראשון) רשמית, ואין דרך טובה יותר לצאת לדרך מאשר מפגש מול האקסית, בית"ר ירושלים, והבעלים שלה משה חוגג, שפיטר אותו בסוף אוגוסט.

המאמן החדש חשב להתחיל בצורה יותר אופטימלית את הדרך למטרה - השגת כרטיס לאירופה - אבל ייאלץ להסתדר בסגל חסר מאוד וללא שמונה שחקני הרכב שייעדרו בגלל פציעות. פארליי רוזה, מריאנו בריירו, שון גולדברג, אור דדיה, ג'ונתן אגודלו, מרוהאן קבהא, סינטיהאו סלליך ואלטון אקולטסה.

לצידם, רותם חטואל ומיגל ויטור לא כשירים במאת האחוזים - אבל יפתחו ב-11. ממשחק הגביע, למעשה, יהיו ארבעה שינויים בסך הכל. "לא נשתמש בזה כתירוץ, אבל המצב רחוק מלהיות אופטימלי", אמרו גורמים בב"ש, "ניצחון על בית"ר הוא חובה אם אנחנו רוצים להגיע לאירופה".

המאמן, שמכיר את בית"ר ירושלים מקרוב, נתן דגשים על החלק הקדמי של היריבה - ובין היתר על עידן ורד, מיכאל אוחנה, אלירן עטר וירדן שועה. צמד המילים "משמעת טקטית", חזרו לא פעם באסיפות האחרונות. דוד קלטינס וז'וסוואה ישובו להרכב אחרי הרחקות.

ההרכב המשוער: אוהד לויטה; חאתם עבד אלחמיד, לואי טאהא, מיגל ויטור, דודי טויטו; מרסלו מלי, דוד קלטינס, ז'וסוואה; תומר יוספי, רותם חטואל (אנתוני וארן), שגיב יחזקאל.