"הניצחון החשוב של השנה": פ"ת נשמה לרווחה

המלאבסים התאוששו. מורגן פרייר יצטרף לאימונים בשלישי

גיל לוין
גיל לוין  28.02.21 - 07:23
תחילת כתבה

אחרי לא פחות משלושה הפסדי ליגה רצופים, שהוגדרו במועדון כמשבר של ממש, כדור השלג של מכבי פתח תקווה נעצר אתמול (שבת) עם ה-0:1 הקטן מול בני יהודה בבלומפילד - ניצחון חשוב שהחזיר את המלאבסים אל תמונת הפלייאוף העליון ומיקם אותם במקום הרביעי בטבלה.

מי שהפך לכוכב המשחק היה קפטן הקבוצה, גיא חדידה, שנגח את השער המוקדם בדקה הרביעית מבישול של המגן הימני, תומר לוי, והוכיח למאמן שהוא ראוי לחולצת ההרכב לאחר שאת המשחק האחרון ראה מהיציע. מחמאות רבות הוערפו גם על אריק ינקו, שהצליח להדוף עם הצלות נהדרות פעם אחר פעם את ההתקפות של הזהובים ומנע מהם שער שוויון.

גם גיא לוזון שחרר אנחת רווחה אחרי הניצחון המתוק: "זה הניצחון הכי חשוב שלנו השנה. הגענו הנה אחרי שלושה הפסדים, בסוג של משבר, עם חבר'ה צעירים שמאוד מאוד רוצים לנצח. ידענו שניצחון ירים אותנו למעלה והפסד יגרור אותנו למאבקי תחתית. באנו לפה לקחת את הנקודות ואני שמח שעשינו את זה".

גם תומר לוי, שבישל את השער לחדידה כאמור, שיתף בתחושות מתוך חדר ההלבשה: "אני חושב שאחרי תקופה פחות טובה, ידענו לבוא ולקחת את הנקודות. אם זה היה במשחק יפה יותר או פחות - אנחנו היינו צריכים את הנקודות. זה ניצחון מאוד מאוד חשוב עבורנו להמשך הדרך".

בתוך כך, בקבוצה מצפים להגעתו של החלוץ האנגלי, מורגן פרייר, שכבר נחת בסוף השבוע בישראל והחל את תקופת הבידוד. לאחר שיצא שלילי בבדיקת הקורונה הראשונה, השחקן יעבור בדיקה נוספת בעוד כיומיים - אשר לאחריה הוא יוכל להצטרף לאימונים ולהכיר את הצוות המקצועי ואת חבריו החדשים לקבוצה. בינתיים, השחקן מתאמן עד כמה שאפשר במלון בו הוא שוהה וכאשר יצטרף ביום שלישי לקבוצתו החדשה, יבחן כושרו ולוזון יחליט האם יכלל בסגל המשחק מול מכבי נתניה ביום רביעי הקרוב.