"סוקונה וקיזיטו הם דיוות. צריך זעזוע"

צוות מודאג, שחקנים חסרי אמונה ותסכול שמתגבר. צרות בכפ"ס

גיל לוין
גיל לוין  28.02.21 - 07:35
תחילת כתבה

חדר ההלבשה של הפועל כפר סבא היה שקט ומתוח במיוחד אחרי ההפסד 1:0 להפועל חדרה אמש (שבת) - ובצדק: בצוות המקצועי מודאגים מהיכולת החלשה, השחקנים לא מאמינים בסגל הקיים והלחץ והתסכול גוברים במועדון - שממשיך להתסבך בתחתית הטבלה ונמצא במרחק 2 נקודות בלבד מהקו האדום.

בששת משחקי הליגה האחרונים רשמה קבוצתו של אלישע לוי ניצחון בודד על בני סכנין, לצד חמישה הפסדים. אם לא די בכך, עובדה מטרידה אפילו יותר קשורה לחלק ההתקפי, שסובל מבצורת ובכל ששת המשחקים הללו כבש רק שער אחד ממצב נייח - וגם הוא מראשו של הבלם, טל מכלוף. השוער, איתמר ישראלי, לא הסתיר את התסכול: "אני מאוד מאוכזב. משחק מאני טיים שלא הצלחנו לנצח וגרוע מזה, הפסדנו אותו. אנחנו לא נוריד את הראש ונביא את הנקודות ממקום אחר. יש עוד 11 משחקים, הכי חשוב שנישאר ביחד".

בינתיים, המתיחות בחדר ההלבשה עולה. "אין מה לעשות, הסגל הזה פשוט לא מספיק טוב", אמרו מספר שחקנים בקבוצה, "כל משחק הפך למלחמה על החיים שלנו ומחכה לנו מסע הישרדות ארוך". עוד בחדר ההלבשה טוענים כי יש צורך בזעזוע בחלק ההתקפי: "קיזיטו כבש שער אחד בחודשיים האחרונים וסוקונה כבש שער אחד כל העונה. שניהם פותחים בהרכב משחק אחרי משחק ושניהם סיגלו לעצמם גינונים של דיוות. מתנהגים כמו כוכבים. צריך זעזוע שינער אותם".

בתוך כך, הפנים לכיוון למשוכה הבאה מול אשדוד ביום חמישי. במועדון יעשו מאמצים על מנת להכשיר את טום שלח בזמן, כשהוא מתאושש מפציעה בגיד האכילס. בצוות המקצועי סיפרו: "לא שיחקנו כדורגל אתמול ונצטרך לפצח את זה, גם הגנתית וגם התקפית. בשביל לצאת מהמשבר מחכה לנו עבודה מנטלית קשה עם השחקנים במהלך השבוע הקרוב, על זה יהיה הדגש ואולי גם יהיו שינויים. אנחנו נעשה הכל כדי להגיע חדשים למשחק עם אשדוד בחמישי".