"בעטנו בדלי": חשש בנתניה מאיבוד הפלייאוף

אטפלד מתכונן ל"קרב על עונה שלמה". כהן ישוב, דומביה בספק

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  28.02.21 - 07:42
תחילת כתבה

ההפסד אתמול (שבת) להפועל ת"א אמנם הרחיק את מכבי נתניה מהפלייאוף העליון, אבל במועדון משוכנעים ששני ניצחונות בארבעת המשחקים הנוספים שנותרו יבטיח מקום בשישייה הראשונה.

על הדשא, חוסר המזל של נתניה נמשך גם אתמול. החל מהשער העצמי של זלאטן שחוביץ', הראשון של המגן בקריירת הבוגרים, ובהמשך גם בפציעה של אבובאקר דומביה בקרסול - אשר בעקבותיו נתניה חסרה רגל מסיימת במחצית השנייה. היום, הקשר מחוף השנהב ייבדק ולאחר מכן יידעו בנתניה כמה זמן ייאלץ להיעדר, כשכרגע סיכוייו לשחק מול מכבי פ"ת ברביעי לא גבוהים.

חזרתו של חן עזרא להרכב אחרי פציעה הוסיפה לאנרגיות, אבל החיסרון של אלמוג כהן שוב הורגש. הקפטן אמור לשוב למשחק ברביעי נגד מכבי פ"ת, אותו כינו בקבוצה "משחק העונה". המפגש הקודם בין השתיים בנתניה הסתיים ב-2:3 לצהובים, להם כבשו אביב אברהם, חן עזרא ויונס מלדה - שכבר עזב לגנט.

ההפסד הוריד את היהלומים למקום השישי, כשבית"ר ירושלים רחוקה ממנה שלוש נקודות ושני משחקים חסרים. גם לק"ש, שרחוקה שתי נקודות מנתניה, עוד יש משחק להשלים. "בעטנו בדלי" אמרו בקבוצה.

השחקנים הביעו פליאה שפרננד גורי פתח, בעוד קוון פרייטר שוב לא נספר בהרכב אחרי הפציעות של רון אשכנזי, שסיים את העונה, ובן אז'ובל, שנותח בקרסול וייעדר בחודשיים הקרובים. אגב, דקות של חרדה היו בספסל של נתניה אחרי שפרייטר נפל על הדשא בלי מגע מצד שחקן יריב. בסיום הוא הסביר שהרגיש שאיבד לרגע את ההכרה. "זה היה מפחיד", אמר לחבריו.