הלחץ השתחרר: הפועל ת"א חגגה ניצחון

החגיגות, ההקרבה וחשש מהקורונה: היום שאחרי מכבי נתניה

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  28.02.21 - 09:12
תחילת כתבה

שמחה גדולה בהפועל ת"א בבוקר שאחרי הניצחון 0:1 אמש (שבת) על מכבי נתניה, ניצחון שאותו הגדירו כקריטי. בקבוצה העידו כי היכולת לא התעלתה לרמה גבוהה, בעיקר במחצית השנייה, אבל בשורה התחתונה במאבקי התחתית הנקודות חשובות. עם שריקת הסיום הרבה לחץ השתחרר בקרב אנשי הקבוצה, והחגיגות גלשו לחדר ההלבשה, שם השחקנים נתנו לעצמם קצת להתפרק. "אחרי שחדרה ניצחה את כפ"ס היה המון לחץ, וידענו שחייבים לנצח, פשוט חייבים" אמרו במועדון.

בקבוצה, כאמור, הודו שבמחצית השנייה היכולת לא הייתה טובה, אך במחצית הראשונה הגיעו להזדמנויות שהיו צריכים לנצל. "יכולנו לכבוש עוד שני שערים במחצית הראשונה" סיפר עוזר המאמן סלים טועמה והוסיף "במחצית השנייה השחקנים נלחמו ועשו את כל המאמצים שיש, היה קצת קשה גם בגלל הסגל הלא גדול שהיה לנו בעקבות המאומתים לקורונה, לא יכולנו לעשות את התחלופה והשחקנים נתנו משחק הקרבה". 

"לא היה כדורגל גדול שלנו", אמר בסיום המגן בן ביטון, "אבל הכי חשוב שלקחנו את הנקודות. כולם נלחמו". כעת, מצפה לאדומים סדרת משחקים מאוד לא פשוטה שכוללת את מכבי חיפה, הפועל ב"ש, בני סכנין ומכבי ת"א. "אנחנו נתמודד. נקווה מאוד שנמשיך את הדרך שלנו גם במשחקים האלה" אמרו במועדון.  

ייתכן מאוד כי בקבוצה יערכו סבב בדיקות קורונה נוסף אחרי שאתמול התברר כי רז שלמה, עמנואל בואטנג, שי אייזן ואופק ביטון מאומתים לנגיף. 17 שחקנים ואנשי צוות נבדקו בבדיקות הללו, כשאלו שהתחסנו בשתי מנות ואלו שחלו והחלימו לא נזקקו לכך. אגב, להוציא את ארבעת המאומתים החדשים, שמונה שחקנים בקבוצה כבר החלימו, ויש עוד כאלה שהתחסנו, כך שאין דאגה גדולה אבל בכל זאת רוצים להיות זהירים.

דן איינבינדר, שחש כאבים בשריר הירך האחורי בימים האחרונים (זכר למשחק מול הפועל אשקלון) ביקש להתחלף בסביבות הדקה ה-20 , אך המשיך בסופו של דבר וכעת השאלה איך הפציעה הזו תעמוד בעומס של המשחקים הקרובים. כזכור, הקשר, שהפך לאחד מהברגים החשובים בקבוצה, היה בכלל בספק להתמודדות בעקבות הכאבים הללו. בקבוצה מקווים שאדי גוטליב, שנעדר בעקבות רגישות במפשעה, ישוב מול מכבי חיפה.