יקבל זימון? רוטנשטיינר התרשם מיחזקאל

חלוץ ב"ש בפנקס של מאמן הנבחרת. בקבוצה חיזקו את ז'וסוואה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  01.03.21 - 06:35
תחילת כתבה

במשחקו הראשון כמאמן הפועל באר שבע, הצליח רוני לוי בסגל חסר מאוד ובהרכב לא אופטימלי לעצור את רצף ההפסדים של הקבוצה בבית ולמנוע הפסד רביעי בכל המסגרות, כשהקבוצה שלו סיימה אתמול (ראשון) בתיקו 1:1 עם בית"ר ירושלים.

המאמן החדש, שהספיק להעביר חמישה אימונים עד למשחק אמש, הצליח להשפיע קצת על הסגנון, אבל גם הוא יודע שכדי לסיים במקום השלישי שמקנה את הכרטיס לאירופה, הדרך עוד ארוכה. "יש טביעת אצבע של מאמן, אבל ייקח זמן", אמרו בב"ש.

במועדון מבירת הנגב החמיאו לחאתם עבד אלחמיד, שאחרי תקופה ארוכה ללא משחקים הצליח לסיים משחק מלא כשב-90 דקות החליף שלוש פעמים תפקיד. שחקנים נוספים שזכו לשבחים הם רותם חטואל, שנכנס כמחליף וכבש, ושגיב יחזקאל שהגיע למצבים, גרם לפנדל לטובת הקבוצה ובישל את שער השוויון.

מי שהתרשם מהחלוץ החדש של הדרומיים הוא מאמן נבחרת ישראל ווילי רוטנשטיינר, שישב ביציע באצטדיון טרנר ועשוי לזמנו למשחקים הקרובים בסוף החודש.

כמו כן, על אף החמצת הפנדל, ז'וסוואה ימשיך לבעוט את כדורי העונשין מ-11 מטרים. "גדולים ממנו החמיצו", אמרו במועדון. הפורטוגלי, שספג אתמול את הכרטיס הצהוב החמישי, יחמיץ את המפגש מול הפועל תל אביב, כשרוני לוי יחסר במשחק הקרוב בליגה מול הפועל קריית שמונה את לואי טאהא.

אלטון אקולטסה, ששב לאימונים, יהיה כשיר למשחק. אלחמיד אמור לפתוח כבלם, בעוד דוד קלטינס ישחק כמגן ימני. בעניין אחר, מריאנו בריירו יחליט בימים הקרובים אם לעבור ניתוח אחרי ששבר את עצם הבריח.