שרון מימר: "אם נתחבר, סכנין תישאר בליגה"

המאמן אחרי החתימה: "החיים לוקחים אותנו לאן שהם רוצים"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  01.03.21 - 16:07
תחילת כתבה

אחרי שחתם רשמית לעונה וחצי בבני סכנין, התפנה שרון מימר, מאמנה החדש של הקבוצה מהמגזר לדבר לראשונה תחת כובעו החדש. מימר, שהפך לאיש השלישי של סכנין על הקווים העונה לאחר שהחליף את ניסו אביטן בתפקיד, סיפר על השיקולים שהובילו אותו למועדון, כמה היה קרוב להפועל באר שבע, מצב הסגל שלו ועל משחק הבכורה הטעון שלו כבר בחמישי הקרוב מול בית"ר ירושלים.

"אני חושב שכולם מסכימים שהסגל לא פחות טוב מזה של הקבוצות שנלחמות איתנו על ההישארות", אמר המאמן בנוגע לקרבות התחתית הצפויים לו מהמקום האחרון בטבלה, "אם זה יתחבר, אפשר לעשות את המשימה הזאת. כמובן שהיא לא קלה, אבל הכדורגל עצמו הוא אתגר. הייתי לא פעם ולא פעמיים במצב הזה של קבוצות מתחת לקו האדום, מקווה שאצליח גם הפעם".

מימר הסביר את השיקולים שהובילו לחתימה בסכנין, בוודאי במצבה הנוכחי. "הדבר הכי גדול שמוביל אותנו זה המגרש. לחזור ולאמן. יכותי לשבת בבית רגל על רגל, אבל אנחנו אנשי עשייה. אי אפשר להתעלם מזה שסכנין זה שם דבר בכדורגל, מועדון שמייצג מגזר שלם. אני מקווה שנביא את הקבוצה למקומות היפים שהם היו בהם ולהפוך את המועדון למועדון מכובד בליגת העל".

זה לא סוד מאמנה החדש של סכנין היה קרוב לחזרה להפועל ב"ש. כזכור, מימר שימש כעוזרו של ברק בכר בעונת 2015/2016. "זה מועדון גדול שמאוד נהנתי לעבוד בו. שמחתי לשבת עם אלונה, אנחנו בקשרים טובים ורואים כדורגל בצורה די דומה. החיים לוקחים אותנו לאן שהם רוצים, לא תמיד לפי התכניות שלנו, ואנחנו זורמים איתם", שיתף מימר.

כבר בחמישי הקרוב יפגוש המאמן את אחת האקסיות שלו, בית"ר ירושלים, במשחק הכי נפיץ בכדורגל הישראלי. אך כאמור צפוי לסכנין המשך עונה מאתגר במיוחד במסע ההיחלצות מהתחתית. "אני כל כך הרבה זמן בתחום הזה, אנחנו לא מחשבים מעבר לשבוע הקרוב. מה שמעניין כרגע זה בית"ר, השאר לא מעניין, אנחנו לא יודעים לאן החיים לוקחים אותנו. זה מה שעומד לי מול העיניים", פתח המאמן והוסיף לגביי המשחק הקרוב מול הקבוצה מהבירה לה הפסיד פעמיים 4:0 העונה כמאמן חדרה, "יש אמוציות, תחרות ספורטיבית בין המועדונים, אבל מי שבא לשרוד לא מעניין אותו מי עומדת ממול".

לבסוף, שיתף מימר על התחושות לחזור לקווים אחרי היעדרות קצרה של חודש מהמגרשים מאז פוטר מהפועל חדרה: "מבסוט מאוד לחזור. המקום שעושה לי הכי טוב זה על המגרש".