מיכה, חזיזה, זהבי: רונן קצב עושה סדר

צפו: הסוכן בראיון ל"מגרש פתוח" על עתידם של מיוצגיו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  01.03.21 - 17:30

תגיות: רונן קצב

תחילת כתבה

עתידם של לא מעט שחקנים בכירים בישראל עדיין לא ברור. דולב חזיזה, נטע לביא, גבי קניקובסקי, דור מיכה ועוד,  מושכים לא מעט התעניינות, ומי שמרכז את הנושא מבחינתם הוא הסוכן רונן קצב. האיש, שמלווה גם את ערן זהבי בכל תחנה בחייו, התראיין ל"מגרש פתוח" והתייחס למצבם של שחקניו השונים, במה שסיפק הצצה בהחלט מרתקת למה שקורה מאחורי הקלעים.

ערן זהבי
"הוא לקח קשה את התיקו מול אייאקס", קצב פתח את דבריו, "זה הכדורגל אבל, ערן הרגיש לא טוב. בשבוע אחד הם הודחו מאירופה וגם התרחקו מהאליפות. לא היה לי ספק שהוא יצליח בהולנד, ועכשיו רואים את זה. הייתה לנו חצי שנה ראשונה מורכבת עם משחקי נבחרת, קורונה, פציעה ועוד. רק אחרי ינואר, הוא נכנס לקצב. הוא שווה בכל ליגה את ה-20 שערים בעונה".

"רוג'ר שמידט ידע את היכולות של ערן וזו הסיבה שהוא הביא אותו", קצב תיאר את האמון שקיבל ממאמנו, "טוב לערן בהולנד למרות שהחיים שם כרגע הם לא כאלה טובים בגלל הקורונה, שהכל סגור ויש עוצר לילי. עשינו את הבחירה בפ.ס.וו למרות המון הצעות שקיבל".

בהמשך, קצב התייחס להתעניינות של אייאקס בזהבי: "הייתה התעניינות וגם מארק אוברמארס אישר. יחד עם זאת, ערן רצה לשחק אצל רוג'ר שמידט ואייאקס נכנסה לתמונה אחרי שסיכמנו בעל פה עם פ.ס.וו, ואנחנו לא מפרים הסכמים. אנחנו שלמים עם הצעד שעשינו ויש לנו חוזה לעונה נוספת".

דור מיכה
"לדור יש חוזה לעוד עונה בקפריסין. הוא משחק כל משחק והקבוצה שלו בצמרת", קצב הסביר, "בסוף השנה נחליט מה נעשה. כמובן שמראש הוא היה מעדיף להישאר בארץ והוא נאלץ לשחק בחו"ל, אבל עכשיו טוב לו. מה יהיה הלאה? מבין את השיח סביב ב"ש, אבל הוא לפחות עד סוף העונה באנורתוזיס ורק בסיומה הוא יתעסק בעתידו".

אריאל הרוש
"בדיעבד, יכול להיות שהיה עדיף שהוא יישאר בסלובקיה. האמנו שהוא מגיע לתחרות אמיתית וישחק בהולנד, אבל כרגע זה לא קורה", קצב הסביר, "הייתה הזדמנות טובה בהירנביין ולא רצינו לפספס את הצ'אנס. את ההזדמנות שלו אני מקווה שהוא יקבל".

דולב חזיזה
"דולב הוא ילד מדהים. הוא התחבר מצוין למכבי חיפה", קצב הסביר, "כמובן שכמו כל שחקן הוא ישמח לצאת לאירופה. תמיד שואפים לשם".