בנדה ופרייטר תורגלו ב-11 לקראת מכבי פ"ת

משחק חשוב לנתניה: "איבוד נקודות וכנראה לא נהיה בפלייאוף"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  02.03.21 - 08:15
תחילת כתבה

ארבעה משחקים לסיום העונה הסדירה, ובמכבי נתניה יודעים שאיבוד נקודות מחר (רביעי) נגד מכבי פ"ת יפחית משמעותית את הסיכוי לסיים בפלייאוף העליון.

אחרי האימון המסכם היום יוחלט האם הקפטן אלמוג כהן יפתח. אתמול הוא הצליח לסיים אימון מלא, אבל האימון היה בקצב נמוך בשל העומס על השחקנים ואם ירגיש טוב הוא ישחק לצידו של שיר צדק. אם לא, אז דולב אזולאי ימשיך במרכז ההגנה.

הבשורות הטובות מגיעות בינתיים מכיוונם של אבובאקר דומביה ולאמק בנדה. השניים רשמו אימון מלא ונראה כי ריימונד אטפלד יעניק להם את המקום בהרכב. בשל היכולת מול הפועל ת"א, ההפסד והעומס שישנו, ההולנדי יבצע מספר שינויים נוספים, כשבין היתר קוון פריייטר יפתח על חשבונו של פרנרדו גורי.

"בסיבוב הקודם זה היה אחד המשחקים הכי טובים שלנו", נזכרו בנתניה בניצחון על המלאבסים 2:3. "משחק קשה מול קבוצה של צעירים שלא מפסיקים לרוץ, אבל גם מחר המשחק תלוי יותר בנו מאשר בהם. איבוד נקודות וכנראה לא נהיה בפלייאוף".

לנתניה, בניגוד לכמה קבוצות שמתחרות על המקום בפלייאוף כמו בית"ר ירושלים והפועל ק"ש אין משחק חסר, כשהמשמעות של המפגש מחר היא קריטית. אחרי מכבי פ"ת נתניה תארח את הפועל חדרה ובני יהודה ואת הסיבוב היא תסיים במשחק חוץ הכי קשה בליגה מול המוליכה מכבי חיפה בסמי עופר.

"דיברנו על הגעה לפלייאוף העליון במשך כל העונה, לא רק עכשיו. זה יהיה הישג עצום אם נצליח להגיע לשם, ואנחנו מאוד רוצים לעשות את זה", אמר אטפלד לקראת המשחק. "לא מעט קבוצות נלחמות על המקום בפלייאוף ולא כולן מנצחות בכל שבוע".

"יש לנו את אחד התקציבים הנמוכים בליגה, זו עובדה, אבל לרגע לא תירוץ. הגענו לאן שאנחנו עם הסגל הזה, לפני שבועיים ניצחנו את קריית שמונה והעפלנו לשלב הבא בגביע, עם אותו הסגל. העונה הזו דורשת יותר משחקנים, בכל הקבוצות", המשיך המאמן. "אפשר לראות שבכל הליגה יש לא מעט פצועים, זה מה שנגרם עקב עונה עם עצירות ומשחקים בלוח זמנים צפוף. נלחם עם מי שיהיה על המקום בפלייאוף".

הרכב משוער: דני עמוס; כארם ג'אבר, אלמוג כהן (דולב אזולאי), שיר צדק, זלאטן שחוביץ'; אביב אברהם, עמרי גנדלמן, אבובאקר דומביה, גבי קניקובסקי, לאמק בנדה; קוון פרייטר.