קרע בשריר לאוואני, ייעדר לפחות שבועיים

עלול להחמיץ את משחקי אשדוד עד הפלייאוף. סיכום ה-3:1

גיל לוין
גיל לוין  02.03.21 - 18:16
תחילת כתבה

מ.ס אשדוד, שהגיעה למשחק אמש (שני) מול מכבי תל אביב כקבוצת צמרת, במקום השלישי בטבלה, חלמה לשחזר את הניצחון היוקרתי בסיבוב הקודם מול האלופה, אך יצאה עם הפסד מאכזב 3:1 בבלומפילד. אם תשאלו את אנשי המועדון מה קרה אתמול לקבוצה, שרשמה משחק שלישי ללא ניצחון, תהיה להם תשובה אחת ברורה - הלחץ הכריע.

ואם לא די בהפסד אתמול, הבוקר התברר כי הקבוצה חטפה מכה גם בגזרה הרפואית: טימותי אוואני, שנפצע והוחלף אמש בבלומפילד, אובחן עם קרע בשריר הארבע הראשי, מה שאומר שיחמיץ לפחות שבועיים את משחקי הקבוצה. במועדון חוששים כי אוואני עלול להיעדר עד תחילת משחקי הפלייאוף העליון.

"הנתונים היבשים מראים באופן ברור שאנחנו היינו לא פחות טובים ממכבי. הדבר היחיד שעוצר אותנו מלהכריע משחקים זה הריכוז בפס האחרון, שנובע מלחץ בלתי רגיל שהשחקנים נתונים לו", אמרו בצוות המקצועי. רן בן שמעון סיכם: "גם ביום כזה אחרי 20 דקות חלשות מאוד, הצלחנו לחזור למשחק ולייצר דומיננטיות ומהלכים טובים. מאמין שלאורך זמן הכדורגל הזה יביא הישגים".

בהנהלת המועדון ובצוות המקצועי שיבחו את שחקני הקבוצה על רוח הלחימה שהפגינו בעיקר בדקות האחרונות של המשחק, כשכבר היה נראה כי הם בדרך לחזור עם השער המצמק היפה של רועי גורדנה, מבישול של שלומי אזולאי שהיה חילוף מוצלח של בן שמעון, לאחר שחזר מפציעה בשריר הירך האחורי. מי שהצליח להדאיג את הצוות המקצועי הוא פיראס אבו עקל, שסבל ממתיחה בשריר התאומים והוחלף, אך ההערכה היא שמדובר במתיחה בלבד שלא מצריכה בירור מעמיק.

ולנושא אחר, באשדוד ממשיכים להמתין לבואו של החלוץ מוגיס זקאריה. בשל העובדה כי השחקן בן ה-20 אוחז בדרכון גנאי, מתמודדים במועדון עם בירוקרטיה מתישה אשר מונעת ממנו להגיע לישראל דרך אירופה ומעכבת את הגעתו עד אשר יפתחו את נתב"ג שוב לטיסות נכנסות. אנשי ההנהלה מקווים כי בשבוע הבא יוכל השחקן להמריא לישראל ולעמוד לרשות בן שמעון לקראת פתיחת הפלייאוף. בינתיים, השחקן שומר על כושר עם קבוצתו, FC DREAMS הגנאית.