גוטליב צפוי להיעדר מהמשחק מול מכבי חיפה

בלם הפועל תל אביב, שסובל מרגישות במפשעה, לא התאמן. ניר קלינגר: "יש תחושת אופטימיות להמשך"

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  02.03.21 - 15:27
תחילת כתבה

דריכות גבוהה מאוד בהפועל תל אביב לקראת המשחק מחר (רביעי, 20:45, ישיר ב-5SPORT) מול מכבי חיפה. האדומים כבר סופרים שבעה משחקי ליגה רצופים ללא הפסד תוך כדי שהם צוברים 13 נקודות יקרות למסע ההישרדות שלהם, אך הם יודעים שהמפגש מול הירוקים הוא משוכה גבוהה ביותר.

ניר קלינגר יגיע כמובן ללא ארבעת המאומתים לקורונה - רז שלמה, עמנואל בואטנג, שי אייזן ואופק ביטון - ומתברר שגם ללא אדי גוטליב, שנעדר משני המשחקים האחרונים בעקבות רגישות במפשעה. אתמול הוא ערך אימון מלא והייתה אופטימיות בנוגע לשיתופו, אבל היום הוא לא התאמן. לכן, איאד אבו עביד ימשיך במרכז ההגנה לצידו של סיאנדה קולו.

כמו כן, דן איינבינדר, שסוחב כאבים בשריר הירך האחורי, התאמן כרגיל, יהיה כשיר להתמודדות ויפתח ב-11. בכלל, עושה רושם שלא יהיו שינויים דרמטיים בהרכב.

"אם היה קשה עד עכשיו, כעת יהיה קשה הרבה יותר", אמרו בהפועל ת"א לקראת המשחק מול חיפה, ובכלל סדרת המשחקים שצפויה עד סוף הליגה הסדירה - הפועל באר שבע, בני סכנין ודרבי מול מכבי תל אביב.

"בעקבות התקופה בה אנחנו נמצאים וברוח שהביאו השחקנים החדשים והישנים שהיו בסגל, יש תחושות אופטימיות לקראת ההמשך. מצפה לנו משחק סופר קשה, אבל אנחנו מסתכלים על עצמנו", אמר קלינגר לקראת המשחק. "רוצים לייצר את הכדורגל שאנחנו מציגים בתקופה האחרונה. נכון, אנחנו סובלים מהרבה היעדרויות, אבל כמו במשחק בנתניה ובמשחקים הקודמים, נתגבר ע"י רוח לחימה וכדורגל אמביציוזי של השחקנים שיפתחו".

"מגיע לשחקנים מילה טובה על הרצון לתת מעצמם, גם אם לחלקם כואב והם צריכים לשחק יותר בגלל שחסרים שחקנים", הוסיף המאמן. "המשחק מול מכבי חיפה הוא בגדר משחק עונה עבורנו ונתייחס אליו בהתאם".

אושר דוידה הוסיף: "אנחנו מגיעים למשחק קשה מאוד, אולי הכי קשה שיש. מכבי חיפה נמצאת במומנטום טוב ויש להם את הקרבות שלהם, אבל גם אנחנו באים במומנטום חיובי ומגיעים הכי מוכנים למשחק. הדבר שהכי יחסר הוא כמובן הקהל, שכבר שנה לא נמצא איתנו, ואני מאמין ומקווה שלקראת הפלייאוף לפחות חלק מהקהל יחזור. נבוא לעשות את כל מה שאנחנו יכולים כדי לנצח במשחק הזה".