בלי מזנונים וכניסה נפרדת: כך ישוב הקהל

במנהלת גיבשו מתווה, משרד הבריאות טרם אישר. כל הפרטים

תומר לוי
תומר לוי  02.03.21 - 10:13

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

חזרת הקהל למגרשים מתקרבת בצעדי ענק, אבל עדיין ישנם מכשולים. במנהלת הליגה לוחצים על מנת לקבל תשובה כבר היום (שלישי) לגבי המתווה להכנסת שליש תכולה לכל איצטדיון, כאשר גם המשטרה תומכת בתוכנית, אולם משרד הבריאות טרם אישר את התוכנית ואם זה לא יקרה היום לא תותר כניסת קהל למחזור הקרוב.

אז מה המתווה אותו דורשת המנהלת? ובכן, המטרה כאמור היא להכניס תכולה של שליש מהאצטדיון כאשר כל אחד מהיציעים ינוהל כארוע נפרד. מאבטח יעמוד ליד כל שרותים באיצטדיון ובנוסף יוצב מאבטח אחד על כל עשרה אוהדים שיכנסו, על מנת לפקח כי הם לא מפרים את נהלי הקורונה.

בנוסף, האוהדים לא יחוו את תנאי הנוחות הרגילים באצטדיון משום לא תותר פתיחת המזנונים או ברזי השתייה באצטדיון והם יוכלו להכניס בקבוקי פלסטיק בלבד. לצד התנאים הללו במשרד הבריאות דורשים בנוסף שהכרטיסים יירכשו רק ביום שלפני המשחק ובנוסף הכניסה לאצטדיון תיעשה בזמנים מוגדרים מראש.

"החזרת האוהדים למגרשי הכדורגל אחרי שנה בבתים היא המשימה החשובה ביותר שלנו. אנו מקווים ומצפים שמשרד הבריאות יאשר את המתווה שהגשנו, שכולל אכלוס התכולה של שליש מכמות האוהדים בכל יציע באצטדיון", מסר יו"ר המנהלת ארז כלפון. "המתווה שהגשנו זכה לגיבוי מלא גם על ידי המשטרה, הקבוצות והאיצטדיונים. אין שום סיבה בעולם מדוע לא ניתן יהיה לאשר כניסתם של אוהדים מחוסנים ומחלימים, בהמשך לשלב הבא בשחרור המשק, כפי שנקבע ע"י הממשלה".