מבחן כשירות לאלחמיד. ביטון צפוי לפתוח

"מה שקורה עם הפצועים לא הגיוני": ב"ש מתכוננת לק"ש

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  03.03.21 - 08:37
תחילת כתבה

משחק החוץ הראשון של רוני לוי כמאמן הפועל באר שבע ייערך הערב (רביעי), כשהאדומים מהנגב יתארחו אצל הפועל קריית שמונה. ניצחון יהווה צעד משמעותי לעבר סיום העונה הסדירה בפלייאוף העליון.

הניצחון האחרון של ק"ש על ב"ש היה במאי 2015, אז רועי קהת שמשחק אצל הצפוניים גם היום כבש שלושער. מאותו סגל שהפסיד לק"ש במסגרת הליגה נותר רק לואי טאהא, שלא שותף באותו משחק וייעדר היום בגלל צהובים. "אסור לחזור בלי 3 נקודות", אמרו בב"ש, "כולם מבינים את המשמעות של המשחק".

כמו ב-1:1 מול בית"ר ירושלים, גם הערב רוני לוי יגיע בסגל משני, כשרשימת הפצועים רק הולכת ומתארכת. בנוסף למרוהאן קבהא, פארליי רוזה, אלטון אקולטסה, אור דדיה, מריאנו בריירו, שון גולדברג, סינטיהאו סולליך וג'ונתן אגודלו, שלא נכללים בסגל בשל פציעות, גם מצבו הפיזי של חאתם עבד אלחמיד לא ברור.

השחקן שחזר לנגב והרשים בתיקו מול בית"ר התלונן על רגישות במפשעה. בקבוצה ביקשו ממנו לצאת אתמול למלון במטולה והיום הוא יעבור מבחן כשירות. לא מן הנמנע שבסופו של דבר יוחלט שיפתח על הספסל ויעלה במידת הצורך. "מה שקורה אצלנו עם הפצועים זה פשוט לא הגיוני", אמרו בב"ש בייאוש, "חוסר המזל פה זועק לשמיים".

עם זאת, לוי לא יחפש תירוצים וייאלץ להסתדר עם מה שיש. בהתאם למצבו של אלחמיד יוחלט באיזו עמדה ישחק עמית ביטון, כמגן ימני או כבלם. רותם חטואל שנכנס כמחליף מול בית"ר וכבש את שערו הרביעי העונה אמור לפתוח, כאשר שגיב יחזקאל ישחק בחוד. תומר יוספי וז'וסוואה ישלימו את החלק הקדמי.

במשחק הקודם כבש אנתוני וארן פעמיים בדרך ל-1:2 בטרנר ונראה כי הוא יהיה הקלף של רוני לוי מהספסל במחצית השנייה. במועדון יודעים שמדובר בהופעת בכורה בהרכב של שוער ק"ש נדב זמיר והרצון יהיה לבחון אותו כמה שיותר מהשריקה הראשונה.

הרכב משוער: אוהד לויטה, עמית ביטון, איתן רצון, מיגל ויטור (חאתם עבד אלחמיד), דודי טויטו, מרסלו מלי, דוד קלטינס, ז'סוואה, תומר יוספי, רותם חטואל, שגיב יחזקאל.