"נלחצנו, נראינו לא טוב, אבל היה לנו מזל"

בכר פירגן לשחקני חיפה על האופי. "רוקאביצה? נהיה חכמים"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  03.03.21 - 22:50
תחילת כתבה

היא אמנם נתקלה ביריבה עיקשת במיוחד, כזאת שספגה ביקורות על ביקורות אבל הערב (רביעי) הופיעה במלוא תפארתה, אבל בשורה התחתונה מכבי חיפה סימנה עוד "וי". הירוקים כמעט מעדו מול הפועל ת"א, אבל בעיטת וולה אדירה של חוסה רודריגס הבטיחה 1:2 דרמטי. כעת, הפער בפסגה צמח ל-5 נקודות.

"נכון, החצי השני לא היה טוב, היה קשה לפספס את זה", אמר ברק בכר, מאמן הירוקים, בסיום המשחק. "בסוף היה חשוב לנו לנצח, ניצחנו קבוצה טובה שנמצאת בכושר טוב, קבוצה שלא ספגה חמישה משחקים. ידענו שזה סוג קפיצת מדרגה מבחינת אופי. יכולנו להבקיע יותר בחצי הראשון, אבל לא עשינו זאת. נלחצנו ונראינו לא טוב, אבל היה לנו קצת מזל בסוף".

על מירוץ האליפות אמר בכר: "הדרך עוד ארוכה, אבל השגנו ניצחון משמעותי מול יריבה שנמצאת בכושר מצוין. היה לנו הפעם מזל והצגנו אופי, שחקנים נתנו מעצמם, שחקנים סחטו את עצמם. החבר'ה חוזרים לאט לאט. רוקאביצה, חבשי, חזיזה. אנחנו צריכים את כולם, אין משחקים קלים. רוקאביצה? הוא חזר היום להתאמן, היו לו תסמינים, נהיה חכמים איתו. דוניו? מקווה שזו לא מתיחה רצינית ושיהיה כשיר, אם לא למשחק הזה אז למשחק הבא".

מי שגנב את ההצגה הפעם, היה חוסה רודריגס, שכבש שער מדהים בוולה והבטיח את הניצחון. "וואו, אחד השערים הכי יפים שראיתי", אמר מאמנו. "קרובת משפחה שלו מתה מקורונה, היה לו קשה מאוד בימים האחרונים. אני שמח שהוא כבש ועשה לעצמו טוב ביום כזה עצוב.

"יש לנו סגל טוב ונצא למלחמה ספורטיבית עם מה שיש", סיכם בכר. "גם מול ק"ש היה משחק עם הרבה שערים ומצבים. היינו יותר דומיננטיים, היה משחק טוב. יכול להיות שעייפות של קבוצות גורמות לטעויות ושערים, לפחות הקהל בבית נהנה. אם לא במגרשים, אז לפחות בבית".