למרות הפגיעה: קנדיל יהיה כשיר לק"ש

שוער סכנין לא יפספס, התלבטות בין האסלביינק לריאן

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  06.03.21 - 14:02
תחילת כתבה

בני סכנין תערוך היום (שבת) את האימון המסכם שלה לקראת המפגש מחר נגד עירוני ק"ש (19:00, דוחא), כשהיא מעודדת מהניצחון החשוב 2:3 נגד בית"ר ירושלים בחמישי האחרון. הניצחון הזה הקפיץ את סכנין מעל לקו האדום, אך היא עדיין מסובכת ומחזיקה במאזן השערים הגרוע בליגה. לפיכך, המאמן שרון מימר הוריד את השחקנים לקרקע ודרש מהם המשכיות במשחק מחר.

הבשורה המעודדת הגיעה מכיוונו של השוער, מחמוד קנדיל שנפגע בראשו בניצחון נגד בית"ר ובילה לילה בבית החולים. בבדיקה שעבר לא נמצא נזק והוא הבהיר לצוות המקצועי שהוא לא מתכוון לפספס את המשחק נגד ק"ש.

כוכב הניצחון נגד בית"ר ירושלים, בירם כיאל פורסם פוסט ברשתות החברתיות: "כל הכבוד לבחורים על ההקרבה והלחימה, השארנו את הלב על המגרש וזה מה שנעשה בכל יום ובכל משחק. ניצחון ענק, אבל אין זמן לחגיגות, הראש כבר במשחק הבא והדרך עוד ארוכה".

מימר לא צפוי לבצע שינויים גדולים בהרכב. ההתלבטות היחידה היא בין נייג'ל האסלביינק שבישל את השער השלישי לאיסמעיל ריאן שנכנס כמחליף.

ההרכב המשוער: מחמוד קנדיל; עלי עותמאן, מארון גנטוס, לוקאס ספנדלהופר, יזן נאסר; איהאב גנאיים, בירם כיאל, עטאא ג'אבר; מוטי ברשצקי, נייג'ל האסלביינק (איסמעיל ריאן) ואוסמה חלאיילה.