הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"בלי המשכיות, הניצחון בטדי לא שווה כלום"

אבו יונס וסכנין מתכוננים לק"ש, שרון מימר ישמור על ההרכב

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  07.03.21 - 11:07

אחרי האופוריה מהניצחון הגדול (והיוקרתי) בטדי, בני סכנין רוצה להמשיך את המומנטום: הערב (ראשון, 18:45, שידור ישיר ב-5LIVE) תארח הקבוצה של שרון מימר את עירוני קרית שמונה, כשהמטרה היא אחת - להמשיך ולברוח מהתחתית. מימר יערוך את הופעת הבכורה שלו באצטדיון הביתי.

באימון המסכם, המאמן הציג קטעי וידאו נבחרים מהמפגש עם בית"ר ירושלים וביקש מהם לתקן את הליקויים בעיקר במחצית השנייה, אז הקבוצה נסוגה ואפשרה לבית"ר להניע את הכדור. מימר הזהיר את שחקניו מפני התקפות המעבר המהירות של ק"ש ושם דגש על המגן הימני, דור אלו ורועי קהת שכבש צמד נגד הפועל באר שבע, שמרבים להצטרף להתקפה.

יו"ר בני סכנין, מוחמד אבו יונס שוחח עם השחקנים: "אני גאה בכם על ההופעה נגד בית"ר, אבל אם לא תהיה לזה המשכיות, הניצחון ההוא לא שווה כלום. אני האמנתי בסגל גם כשהתוצאות היו לא טובות. במשחק נגד בית"ר ראו את טביעת היד של המאמן".

מחמוד קנדיל כשיר להתמודדות ויפתח בין הקורות, בעוד בהגנה ובקישור שרון מימר לא צפוי לבצע שינויים. ההתלבטות היחידה היא בחלק ההתקפי בין נייג'ל האסלביינק לאיסמעיל ריאן.

ההרכב המשוער: מחמוד קנדיל; עלי עותמאן, מארון גנטוס, לוקאס ספנדלהופר, יזן נאסר; איהאב גנאיים, בירם כיאל, עטאא ג'אבר; מוטי ברשצקי, נייג'ל האסלביינק (איסמעיל ריאן) ואוסמה חלאיילה.