הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"אשדוד משחקת את הכדורגל היפה בישראל"

קורצקי וחדרה מתכוננים למשחק מחר. גרצ'קין עשוי לשוב ל-11

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  07.03.21 - 11:32

הפועל חדרה נערכת למפגש מחר (שני) נגד מ.ס. אשדוד, ותנסה לשוב למסלול הניצחונות לאחר התיקו המאופס נגד בני יהודה. התחתית צפופה מאוד וחדרה כרגע מדורגת במקום העשירי במרחק שלוש נקודות מהקו האדום.

מנחם קורצקי יאלץ להסתדר ללא הקשר הניגרי, מוחמד אוסמן שהורחק במשחק האחרון. למאמן ישנה התלבטות בין הקפטן, מנשה זלקה ששב מהרחקה לגלעד אברמוב. הנטייה היא להעניק לזלקה הותיק את חולצת ההרכב. גם בעמדות המגנים קורצקי עודנו מתלבט: דיא לבאבידי החלים מפציעה ומקסים גרצ'קין ששב לכשירות מלאה נמצאים בתמונת ההרכב.

קורצקי אמר לקראת המשחק: "אשדוד קבוצה שמוכיחה את עצמה כל שבוע, קבוצה משוחררת שמשחקת אולי את הכדורגל הכי יפה בליגה. אנחנו יודעים שמצפה לנו משחק קשה, נבוא מוכנים. אנחנו מבינים את הסיטואציה ואת המצב שלנו, אנחנו יודעים שאנחנו חייבים לחזור עם נקודות. שמים דגשים על אשדוד, אנחנו סומכים על החבר'ה שהוכיחו לא פעם שבמשחקים חשובים הם באים, נותנים ועובדים. אני מקווה מאוד שזה יקרה גם השבוע".

הקפטן, מנשה זלקה התייחס ליריבה: "משחק חוץ לא פשוט, נגד אולי הקבוצה הכי טובה בארץ. כמו שהוכחנו, אנחנו לא באים להתבטל ובאים ולעשות תוצאה בשביל להשיג את המטרה שלנו ולהישאר בליגה. אני סמוך ובטוח שהצוות יכין אותנו כמו שצריך ונעשה תוצאה טובה באשדוד".

זלקה נשאל על הלחץ בו הקבוצה נמצאת: "אנחנו נמצאים במקצוע שתמיד יש בו לחץ, יש שחקנים שזה לאליפות ויש שחקנים להישארות בליגה. אנחנו התברכנו בלהיאבק להישאר בליגה, אבל הלחץ מדרבן. בע"ה שהקהל שלנו יחזור אנחנו נעשה עוד הרבה נקודות".

ההרכב המשוער: רובי לבקוביץ'; דיא לבאבידי (נועם כהן), ג'ונתן סיסה, עידו לוי, מקסים גרצ'קין (עבדאללה ג'אבר); תמיר גלזר, מנשה זלקה (גלעד אברמוב), מקסים פלקושצ'נקו; גוסטבו מרמנטיני, לירן רוטמן ושובל גוזלן.