הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בית"ר תגריל, הפועל חיפה לא תכניס קהל חוץ

מחירי הכרטיסים והשיטות. כך הקבוצות נערכות לחזרת הקהל

כתבי אתר ערוץ הספורט  09.03.21 - 14:13

אחרי למעלה משנה ללא דחיפה ביציעים, קבוצות ליגת העל נערכות לחזרת הקהל. לכל אחת השיטות שלה והדאגות מעלויות התחזוקה הגבוהות. לקראת היום בו האוהדים ימלאו שוב את האצטדיונים ריכזנו לכם תמונת מצב אצל חלק מהקבוצות.

בית"ר ירושלים תבצע הגרלה לחברי בית"ריסט שהחזיקו מנוי בעונה שעברה או הבטיחו את חידוש המינוי שלהם בעונה הנוכחית למשחק הקרוב מול הפועל כפר סבא. מחיר הכרטיס יעמוד על 90 ש"ח. (תומר לוי).

הפועל חיפה הודיעה על פתיחת מכירת הכרטיסים למשחק הביתי בשבת הקרובה (18:00) מול מ.ס. אשדוד לבעלי מינויים בעונת 2019/20 ומחזיקים בתו ירוק/תעודת מחלים. בעלי מינויים ל-2020/21 יקבלו כרטיס באמצעות דואר אלקטרוני מקופת הכרטיסים "ברק", כולם ליציע המזרחי בלבד וניתנים לרכישה רק דרך האינטרנט. המחירים: 90 ש"ח מבוגר, 45 ש"ח לנוער מעל 16, חיילים, סטודנטים ונשים. מכירת הכרטיסים לבעלי מנויים תתאפשר עד יום חמישי בשעה 19:00, ולאחר מכן, אם ישארו כרטיסים תיפתח המכירה לקהל הרחב.

מכבי פ"ת פתחה את מכירת הכרטיסים למשחק מול הפועל באר שבע בעלות של 80 שקלים לכרטיס בודד. כמו כן החליטו במועדון לפתוח מכירת מינויים למשחקים עד תום העונה בעלות של 300 שקלים. באשר להחלטה לקבל קהל חוץ, הסבירו במועדון כי לפחות במשחק הקרוב יאפשרו את כניסת האוהדים הדרומיים, אך בהמשך החלטה זאת עשויה להשתנות בהתאם לביקוש, שכן, הם צופים עלייה ברכישת הכרטיסים ליציע הביתי. "אנחנו עושים עונה יפה והקבוצה עושה חשק לראות אותה. סביר להניח שכאשר נבטיח את המקום בפלייאוף העליון, יגיעו עוד ועוד אוהדי מכבי פתח תקווה לאצטדיונים".

באשר לרכישת הכרטיסים, בהנהלת מכבי פ"ת מסבירים כי תינתן עדיפות עליונה לכל המינויים מהעונה החולפת וכן, גם למינויי העונה הנוכחית. בכל הקשור לעלות האירוח, במועדון מעריכים כי חזרת הקהל במתווה הנוכחי תייקר את העלויות ב-20 עד 30 אלף שקלים. (גיל לוין).

בקריית שמונה פתחו מכירה מוקדמת לכרטיסים בקופות האצטדיון למשחק מול מכבי ת"א. 750 אוהדים בלבד יוכלו להיכנס, אבל למרות שמדובר ברכישה בקופות, גם אוהדי האלופה יוכלו לרכוש חלק מהם. המחיר שהציבה ק"ש הוא 50 ש"ח וכמובן שהכרטיסים ימכרו לבעלי תו ירוק או תעודת מחלים, המכירה תתבצע מראש וביום המשחק לא יפתחו הקופות. בהתאם להנחיות, האוהדים יצטרכו להגיע בשעות שונות וכן תהיה אכיפה על עטיית מסכות ושמירת מרחק. (יגאל גולדשטיין).

במכבי נתניה יפתחו את מכירת הכרטיסים למשחק מול הפועל חדרה בשיטת כל הקודם זוכה ובתנאי שאותו אוהד החזיק במינוי בעונה הקודמת. (מוטי פשכצקי).