"איהאב גנאים ניתר לכדור כמו רונאלדו"

סכנין חגגה 0:1 על הפועל: "צריכים כל משחק כדי לשרוד"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  14.03.21 - 08:26
תחילת כתבה

אושר גדול בבני סכנין, לאחר הניצחון הגדול אתמול (שבת), 0:1 בבלומפילד על הפועל ת"א. שרון מימר שמר על מאה אחוזי הצלחה מחוץ ל"דוחא", ועל הדרך הגדיל את הפער מהקו האדום לשלוש נקודות. נייג'ל האסלביינק ודיין קלי, שהיו בספק, פתחו על הספסל ואיסמעיל ריאן קיבל לראשונה את חולצת ההרכב והשיב עם בישול. חגי גולדנברג שב להרכב, אך הפעם לעמדת המגן השמאלי ורשם הופעה טובה.

את מרב המחמאות קיבל כובש השער, איהאב גנאיים שלא בפעם הראשונה העונה היה המצטיין בשורות בני סכנין. גנאיים הפך לאחד הנוגחים הטובים בליגה. בקבוצה השוו אותו לאחד מהשחקנים הגדולים בעולם: "הוא ניתר לכדור כמו רונאלדו". מלבד השער, גנאיים היה השחקן שרשום על הכי הרבה חילוצים במהלך המשחק (10). במועדון פירגנו: "הוא בעונה מצוינת, בירם כיאל שדרג אותו". לקשר הותיק היה משחק מצוין אתמול והוא כיום השחקן החשוב במועדון.

הקבוצה של שרון מימר הגיעה ללא פחות מ-14 מצבים במשחק, כפול מהפועל ת"א ובדומה לרב העונה, סבל מהיעדר רגל מסיימת. מוטי ברשצקי הגיע לשלוש הזדמנויות קורצות והחמיץ. "אולי התרגש נגד האקסית", אמרו בקבוצה. גם דיין קלי רשם החמצה ענקית.

המאמן שרון מימר סיכם: "הלחץ מהמיקום שלנו השפיע על המשחק, יכולנו לעשות את המשחק הרבה יותר קל אחרי שעלינו ליתרון, החוסר שקט עם הכדור. אני חייב להחמיא לשחקנים, הם נתנו תצוגת הקרבה גבוהה, הם הרוויחו את הנקודות ביושר וזה הבסיס, סכנין צריכה קודם להילחם ואז יבוא הכדורגל הטוב. אנחנו צריכים לעלות כל משחק להישרדות, במטרה להשאיר את סכנין בליגה".

בסיום המשחק החגיגות היו די מאופקות. הקפטן, עלי עותמאן שוחח עם השחקנים בסיום: "לא צריך יותר מדי לחגוג, אל תעלו תמונות לפייסבוק ולאינסטגרם כמו אחרי המשחק נגד בית"ר ירושלים". בקרב השחקנים ישנה הבנה כי החגיגות לאחר הניצחון נגד בית"ר, פגעו ביכולת של הקבוצה נגד ק"ש. "חשוב להישאר עם הרגליים על הקרקע ולהמשיך לעבוד קשה לעבר המטרה", אמר שחקן בקבוצה.

ובמקביל, כבר בשלישי מצפה לסכנין מפגש נגד בית"ר נורדיה מליגה א' דרום בשמינית גמר גביע המדינה. השחקנים הבכירים כמו מחמוד קנדיל, בירם כיאל ועלי עותמאן עשויים לזכות למנוחה.