הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

לבקוביץ': "מגיע לי לעמוד בשער הנבחרת"

שוער חדרה ל"מגרש פתוח": "נחמד מדי? שישאלו את הבלמים". קרע בשריר לעידו לוי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  15.03.21 - 12:30
תחילת כתבה

שבוע אחרי שבוע, רובי לבקוביץ' מבסס את עצמו כאחד משוערי הליגה הטובים בישראל. האיש מספר אחת של הפועל חדרה רשם הופעה מצוינת בשבת מול מכבי נתניה, במשחק שהגדיל מאוד את סיכויי הקבוצה להישאר בליגה. אחרי שורה של הופעות מוצלחות, לבקוביץ' התראיין ל"מגרש פתוח" וסימן את הכיוון שלו: נבחרת ישראל.

לבקוביץ' התייחס לדבריו של המנהל המקצועי, אורן גולן, שקבע כי השוער בהחלט ראוי לקבל את ההזדמנות: "אני לא מתבייש להגיד: אני ראוי ומגיע לי. יש מאמן והוא קובע, אני אשמח להיות שם ואני חושב שאני ראוי להיות שם"

"יש לי את הניסיון", נימק לבקוביץ' את עברו, "שיחקתי במועדון כמו הפועל תל אביב, אז התמודדתי כבר עם קהל גדול. אני מרגיש הכי בשל וראוי לעמוד בשער של הנבחרת. התעלמו? לא יכול להגיד דברים שאני לא יודע, אבל כרגע מתקרבים הזימונים החדשים ולדעתי זה הזמן שלי".

בהמשך, התייחס גם להנחה שהוא "נחמד מדי": "אני לא חושב שאני כזה. תשאלו את הבלמים שלי אם הייתי נחמד מדי. אני שומע את זה לא מעט, אבל זה לא נכון".

באשר לעונה הזו של חדרה, אמר: "ברור שהיא מרגישה כמו פספוס. אנחנו הקבוצה שנפגעה הכי הרבה מהקורונה. בית"ר, מכבי ת"א, באר שבע - כולן חוו את מה שחדרה חוותה, אבל רק לנו הפסיקו את אימונים. מה שקרה לנו פשוט בלתי אפשרי: היתה התפרצות וישבנו בבית, אחר כך השביתו את הליגה - היינו צריכים לחזור אחרי כמעט חודש וחצי בלי אימונים. החמישה משחקים שלא לקחנו, זה ההבדל בין פלייאוף עליון למאבקי תחתית".

לסיום, החמיא גם למנייה החמה של חדרה - לירן רוטמן. "הוא ילד שעובד בלי הפסקה, והתחבר אלינו מהר מאוד. כולם רואים את היכולות שלי. לי הוא מאוד מזכיר את מאור מליקסון בתנועה. אם הוא ימשיך כך, הוא יגיע לרמות הכי גבוהות".