ליידנר שבר את הלסת. גוטליב ייעדר גם בשבת

מגן הפועל תל אביב הצטווה לנוח שבוע. הבלם יחמיץ את חדרה

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  31.03.21 - 17:54
תחילת כתבה

הפועל תל אביב תפתח את משחקי הפלייאוף התחתון בשבת עם חיסורים בחלק האחורי. על פי הודעת המועדון, דורון ליידנר נחבל בפניו באימון הבוקר - ולאחר סדרת בדיקות בתל השומר, אובחן שבר קל בלסתו. בשלב זה, המגן השמאלי הצטווה לנוח שבוע ימים, ולאחר מכן יערוך צילום רנטגן חוזר שלאחריו יוחלט מתי יוכל לחזור לפעילות.

בנוסף, אדי גוטליב, שפצוע במפשעה, ימשיך להיעדר מהסגל של ניר קלינגר גם במפגש עם הפועל חדרה, כאשר בהפועל מקווים כי הוא יהיה כשיר למשחק הבא בפלייאוף מול הפועל חיפה. בהיעדרו של גוטליב, הפועל תל אביב תמשיך להסתמך במרכז ההגנה על סיאנדה קולו, איאד אבו עביד ורז שלמה.

מלבד ליידנר וגוטליב, האדומים יחסרו גם את הקשר דן עזריה, שפרק את הכתף. מעבר לכך, לרשות קלינגר אמורים לעמוד כל יתר השחקנים, שינסו להוליך את הפועל תל אביב לניצחון בפתיחת הפלייאוף התחתון - דבר שעשוי לסדר פער משמעותי מהקו האדום, כשלסיום העונה יישארו שישה מחזורים בלבד.

בשלב זה, ערב פתיחת משחקי הפלייאוף, הפועל תל אביב מדורגת במקום ה-12 בטבלה ומקדימה את הפועל כפר סבא, שמתחת לקו האדום, בארבע נקודות בלבד. כפר סבא, אגב, תתארח בפתיחת הפלייאוף אצל בית"ר ירושלים ביום שני הקרוב.