אגודלו יעזוב את ב"ש, מלי ורוזה מתנדנדים

מצבת הזרים צפויה לעבור זעזוע. וגם: השינוי אצל אקולטסה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  02.04.21 - 09:17
תחילת כתבה

האם הפועל באר שבע בדרך למהפכה בגזרת הזרים? בקבוצה ינסו להגיע להסדר כספי עם ג'ונתן אגודלו על מנת להשתחרר מחוזהו, וגם מרסלו פלי פארליי רוזה מתנדנדים. החלוץ הקולומביאני, ששותף העונה ב-17 משחקים, מחזיק אמנם בחוזה לעונה נוספת בבירת הנגב, אבל במועדון כבר קיבלו החלטה כי הוא לא יהיה חלק מהסגל בעונה הבאה.

"הוא לא התאקלם כמו שציפינו", אמר גורם בבאר שבע על אגודלו. במקביל, החליטו במועדון להקפיא את ההחלטות לגבי יתר הזרים, זאת בשל הרצון להעניק להם שקט במשחקי הפלייאוף העליון שיכריעו אם הקבוצה תשחק באירופה בקיץ הקרוב. יחד עם זאת, הנטייה בבאר שבע היא לא להמשיך עם מרסלו מלי, כשגם עתידו של פארליי רוזה בסימן שאלה גדול.

לעומת שלושת הזרים שצויינו, מי שמעורר תגובות חיוביות אחרי תקופה ארוכה הוא אלטון אקולטסה. ההולנדי מציג יכולת גבוהה באימונים האחורנים ובקבוצה מספרים על שינוי בגישה אצל שחקן הכנף. "אלטון מתחיל להבין שאם לא ישדרג את היכולת שלו, הוא יישאר בארץ", אמרו כמה מהשחקנים הקרובים אליו. אקולטסה, בניגוד לז'וסוואה שמבלה לא מעט עם מיגל ויטור, התחבר גם לשחקנים האחרים וברשתות החברתיות נצפה חוגג את החג עם רותם חטואל, מרואן קבהא ואיתן רצון.

בתוך כך, לקראת המשחק בשבת מול מכבי תל אביב, במועדון ייצאו בבוקר לבית מלון במרכז. חאתם עבד אלחמיד כשיר ויפתח לצד מיגל ויטור, כשלואי טאהא ימתין על הספסל. דוד קלטינס (פציעה) וזו'סוואה (הרחקה) יחסרו לרוני לוי מול האלופה.

הרכב משוער: אוהד לויטה; אור דדיה, חאתם עבד אלחמיד, מיגל ויטור, דודי טויטו; מרוהאן קבהא, מרסלו מלי, תומר יוספי; אלטון אקולטסה, שגיב יחזקאל, אנתוני וארן.